Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: Vu+Duo cihazým açýlýþta kalýyor..Lütfen yardým edin..!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Crashs Vu+Duo cihazým açýlýþta kalýyor..Lütfen yardým edin..!!

Vu+Duo cihazým açýlýþta kalýyor. Birbirinden farklý onlarca imaj yükledim ama imaj sonrasý kapatýp açýnca loading kýsmýnda kalýyor. Sadece bir imajda açabildim nfi imajla onda da hiçbir eklenti yok uyduyu bile tanýtamadým .Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum, üstatlardan yardým istiyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

linux tabanlý cihazlarda oyun oynar gibi kullanýcýlar aa bu nasýl bir imajmýþ bakýyým
    olmazsa eskisine dönerim olayýný çok yaþýyor ve yaþýyacaktýr bu insanýn doðasýnda var
    dolayýsýyla bu cihazlar çok kurcalandýðý için pek kullanýþlý olarak görmüyorum
    yoksa cihazýn dayanýksýzlýðýndan deðil

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý medem78 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Vu+Duo cihazým açýlýþta kalýyor. Birbirinden farklý onlarca imaj yükledim ama imaj sonrasý kapatýp açýnca loading kýsmýnda kalýyor. Sadece bir imajda açabildim nfi imajla onda da hiçbir eklenti yok uyduyu bile tanýtamadým .Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum, üstatlardan yardým istiyorum.
    cihazýna blackhole pli vti vs gibi image lardan herhangi birisini usb ile sýfýrdan yükle düzelmesi gerekir düzelmiyorsa servise gönderin
    No longer just a minute

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart kardeþ 6 aydýr ayný imajý kullanýyorum

Alýntý uydu3405 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    linux tabanlý cihazlarda oyun oynar gibi kullanýcýlar aa bu nasýl bir imajmýþ bakýyým
    olmazsa eskisine dönerim olayýný çok yaþýyor ve yaþýyacaktýr bu insanýn doðasýnda var dolayýsýyla bu cihazlar çok kurcalandýðý için pek kullanýþlý olarak görmüyorum
    yoksa cihazýn dayanýksýzlýðýndan deðil
    -------------------
    kardeþ 6 aydýr ayný imajý kullanýyorum, hiç cihaz da kurcalamam benim doðam da da yok cihazý evde yer deðiþtirdim problem o zaman oluþtu. forumlara baktým ve imajlarý da o zaman denedim. Yoksa oyuncakla oynayacak yaþý geçtik 40 olduk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu tür bir sorun yaþayan arkadaþlar cihazý arkadaki düðmesinden kapatarak veya bir süre elektrikten çekerek tekrar çalýþtýrsýnlar ... benimde baþýma geldiðinde ben bu þekilde çözdüm , sanýrým flash room ile ilgili bir durum .... umarým yardýmcý olur...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Usta boot dosyasý deðiþmiþtir.epeydir yazýlým yüklemediysen deðiþimi farketmemiþsindir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BOOTLOADER'ý NASIL YÜKLERÝZ.
    ---------------------------------------
    Dosyayý indirip zipten çýkarýn.
    Flashdiski FAT32'ye biçimlendirin (formatlayýn).
    Diskin içine vuplus > duo diye klasör oluþturup içine zipten çýkardýðýmýz dosyayý atýn.
    Cihazý kapatýp, tüm USB baðlantýlarýný çýkarýn.
    Flashdiski takýn ve cihazý açýn.
    Önpanelde "Please remove USB" yazýncaya kadar bekleyin.
    Flashdiski çýkarýp, cihazý kapatýn.
    Artýk yeni imajý kurabilirsiniz.
    alýntýdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart açýlma sorunu

Teþekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri