Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Samux HD Force Plus

Kullanıcı Bilgi Menüsü

görüntü kalitesine la yok arkadaşlaar sizin bağlantılarınızı kontrol etmeniz gerekli ucun sarı teli biraz uzun olması lazım vede kalın cinsinden yoksa mozaiklenme ve sinyal almama ondan olabilir benim eski emektarı söküp force yi takınca banada oldu böyle hallettim di yazılım desteği zayıf ve kendi sitelerine bir soru sordum kimse cevaplamadı yani sat kaç gibi algıladım eminönü misali

Kullanıcı Bilgi Menüsü

samux-cu kardeş bu cihazın menü görüntülerinden 3-4 adet burada gösterirmisin ltfn.
    yazılımını çok merak ettim. bende ünlü firmalara yazılım geliştiren bir bilgisayar yüksek mühendisim. kore, cin ve taivan'dan gelen yazılımcı arkadaşlarla ortak çalışmaktayım. selametle. iyi günler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı MayVAZ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    uydudan güncelleme yok internet üzerinden yazılım vesaire güncelleme yok yada ben bulamadım şifreli hd kanallar sürekli mozikleniyor bunları neden mi yazıyorum yazlımı belki geliştirirler diye yani üzüm yemek için bağcı dövmek için değil
    merhaba
    öncelikle uydudan güncelleme bu cihaza uygulanamaz sebebi ise cihaz 50 mb üzeri bir yazılıma sahip ve uyduya çıkartırsak yazılımı güncellemeniz 2 günm sürer.
    1,98 yazılımının ardından menü>eğlencemenüsü>vftp> kısmında kanal *** ve yazılım güncellemesi yapılabilmeltedir.
    ayrıca son verdiğimiz 2,12 yazılımının ardından turkcell vodafone 3g modemleri sorunsuz çalışmaktadır.
    yine bu yazılım ile eklenen kablosuz ağ desteğine dns yazma kısmı ile daha sorunsuz *** update sağlanmıştır.
    mozaiklenme yaptığını söylediğiniz hd kanallar iise horbird uydusunda bulunan hd ***** kanalların 2 tanesidir. bu konudada çalışmamız vardır, şu kadarını ileteyim sorun platformdan kaynaklanıyor.

sorunsuz bir server kullanımı için lütfen airtes modem ya da telekom hediye modem kullanmayınız eğer modem değiştirme şansınız yoksa lütfen dns yazınız.

DNS1 = 208.067.222.222
    DNS2 = 8.8.4.4

kullanınız......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Nxp işlemcililere hergün bir yenisi ekleniyor. bu kasa amstrad 19500hd aynı üzerindeki samux yazısı dışında.
    sayın bozoğlu bu bir sır değil evet amstrad üretimi ürünler.
    sizde iyi bilirsiniz ki hizmet sektöründe çalışıyoruz müşteriler aldıkları hizmet ile markaları değerlendiriyor.
    karar son kullanıcılarındır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı MayVAZ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet yeni aldım ama tam olarak umduğumu bulamadım neden mi yazılımında çok eksiklikler var ses ve görüntü ayarları yok divx dosyalarını harici hdd üzerinden görmüyor mkv leri mozaiklendirerek açıyor içinde gelen bir yıllık abonelik cihazı bedavaya getiriyor amma yazlımı beni tatmin etmedi internet sayfası yarısı ekranın dışında kalıyor yani çözünürlük ayarlanmamış youtube çok geç açıyor yani panasonic bir plazmanın internette yaptıklarının yanında fos bu para bu cihaza çok wireles illa ki air ties usb olacak başkasını tanımıyor
    söz ettiğiniz sorunlar giderilmiştir. ilginize teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bı cihaz uydudan paylaşımlımı arkadaşlar belgesel kanalları açıyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı merdo47 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bı cihaz uydudan paylaşımlımı arkadaşlar belgesel kanalları açıyormu
    force plus cihazımız da uydudan paylaşım yoktur
    netten kart paylaşımı vardır

uydudan paylaşım samux hd power twın tunerde vardır
    saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart samux hd force plus

trt haber de alman ligini veriyor fakat bu cihazda trt haber maç saatinde şifreye giriyor.softcami bulamadım kütfen yardımcı olurmusunuz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karizma Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    trt haber de alman ligini veriyor fakat bu cihazda trt haber maç saatinde şifreye giriyor.softcami bulamadım kütfen yardımcı olurmusunuz.
    Aşağıda güncel softcam dosyalarını bulabilirsin dostum
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

herşeyden önce ip tv isteğimiz uzun zamandır var favori yaptıktan sonra cihaz hep kitleniyor yotube düzeldi ellerinize sağlık ..

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri