Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: Samux HD Force Plus

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hala tık yok millete aldırdım sanki firma benimmiş gibi millet beni arıyor firmanın desteği bitti galiba gerçi bizler alışkınız böyle şeylere çook uydu cihazlarını çöpe attık bunu da atarız :46:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yardım

Alıntı samuxcu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba
    öncelikle uydudan güncelleme bu cihaza uygulanamaz sebebi ise cihaz 50 mb üzeri bir yazılıma sahip ve uyduya çıkartırsak yazılımı güncellemeniz 2 günm sürer.
    1,98 yazılımının ardından menü>eğlencemenüsü>vftp> kısmında kanal *** ve yazılım güncellemesi yapılabilmeltedir.
    ayrıca son verdiğimiz 2,12 yazılımının ardından turkcell vodafone 3g modemleri sorunsuz çalışmaktadır.
    yine bu yazılım ile eklenen kablosuz ağ desteğine dns yazma kısmı ile daha sorunsuz *** update sağlanmıştır.
    mozaiklenme yaptığını söylediğiniz hd kanallar iise horbird uydusunda bulunan hd ***** kanalların 2 tanesidir. bu konudada çalışmamız vardır, şu kadarını ileteyim sorun platformdan kaynaklanıyor.

sorunsuz bir server kullanımı için lütfen airtes modem ya da telekom hediye modem kullanmayınız eğer modem değiştirme şansınız yoksa lütfen dns yazınız.

DNS1 = 208.067.222.222
    DNS2 = 8.8.4.4

kullanınız......
    samux hd force kurtarma yazlımı lazım varsa lütfen boot atıp duruyor

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri