Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: lütfen yardım edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2 lütfen yardım edin

öncelikle hayırlı bayramlar...
    7000 portlu cccamd kullanıyordum. cihazım baff 2200 hd. bir haftadır bağlantı sorunu yaşıyorum. log in failed diyor. serveri aldığım arkadaş sorun yok dedi ama genede değiştirelim dedi. 17500 portlu yeni bir server verdi. fakat yine aynı sorunu yaşıyorum. başka makinede sorunsuz açılan sistem benim makinemde log in failed diyor ve bağlanmıyor. ücretsiz serverleri denedim onlar çalışıyor. neden olabilir acaba yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cilemati Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle hayırlı bayramlar...
    7000 portlu cccamd kullanıyordum. cihazım baff 2200 hd. bir haftadır bağlantı sorunu yaşıyorum. log in failed diyor. serveri aldığım arkadaş sorun yok dedi ama genede değiştirelim dedi. 17500 portlu yeni bir server verdi. fakat yine aynı sorunu yaşıyorum. başka makinede sorunsuz açılan sistem benim makinemde log in failed diyor ve bağlanmıyor. ücretsiz serverleri denedim onlar çalışıyor. neden olabilir acaba yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.
    cihazına reset et sonrada başka bir yazılım yükle
    İmza alanında Kurallara Uymanız Tavsiye edilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uzmanuyducu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cihazına reset et sonrada başka bir yazılım yükle
    teşekkür ederim. yaptım ama bir fayda etmedi. internetide resetledim ama sonuç aynı. hala free server ile gidiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

konunuza uygun başlık seçerek konu açın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri