Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: yardım kaon ksc 511 u

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yardım kaon ksc 511 u

öncelikle tüm super sat forum ailesinin mübarek ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım. arkadaşlar elimde bir kaon ksc 511 u cihaz var buna hangi yazılımı atabilirim çok aramama rağmen bir türlü bulamadım :49:yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim model dsc 911 u cast update april 09:2004 s/w: v02 .00.00 H/W:V13.42.65 LOADER V.5.1 6 C.A:3.1.1
    Konu akin 3641 tarafından (31-08-2011 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik bilgi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yokmu yardım supersatforuma bu yakışmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı akin 3641 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yokmu yardım supersatforuma bu yakışmadı
    artık bu cihazlara güncel yazılımlar çıkmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı akin 3641 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle tüm super sat forum ailesinin mübarek ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım. arkadaşlar elimde bir kaon ksc 511 u cihaz var buna hangi yazılımı atabilirim çok aramama rağmen bir türlü bulamadım :49:yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim model dsc 911 u cast update april 09:2004 s/w: v02 .00.00 H/W:V13.42.65 LOADER V.5.1 6 C.A:3.1.1
    o cihazlar tarih oldu kardeşim...selametle..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bulletfromhell Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    o cihazlar tarih oldu kardeşim...selametle..
    eyvallah saol kardeşim ne yapalım iade edicez..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri