Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Lugano? denen adam bu işte

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı asef Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    +1
    Sana aynen katılıyorum.
    çirkef olabilir ama türk futbolcularınada saygımız var siz hangi futbolcunun gözlerinde o hırsı o istegi gördünüz futbol sert oyundur biz köyde top oynarken dahi amcamın oglunun kolunun kırıldıgını gördüm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sana sonuna kadar katılıyorum cabbari kardeş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ESES-58 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ne demişkide vay falan çekiyorsunuz.yani sahibi değişmiş hedef büyütmüş bir takıma transfer olmuş onlara hoş gelen hedef belirten bir açıklama.yoksa gitmişte fener şöyle türkiye ve türk futbolu böyle diye karalamamı yapmış.ya bırakın bunları herhal yorum yapanların yorumsuzluktan canı sıkılmışki böyle bir konu açılmış.kafa yorulacak şeylere adile teyzeden masallar,boş şeylerede vay falan filan. gereksiz.

eses kardeş canımız filan sıkılıp konu açmıyoruz ;anlamadığımız şeyler olursa yorumcu babalardan ??sizlden yorum bekliyoruz

mesela demişki : Her alanda yarışan bir kulüb kariyerimdeki bir eksiklikti bizde diyoruz ki acaba fb hangi alanda yarışıyordu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

adam yeni takımında yeni övgüler yağdırıcak kariyerini övücek sözler söyleyecek bence bu konuşmada ne FENERBAHÇE takımına nede türkiye ye kötü bir şey söylemiş değil di bu yazı sadece ve sadece FENERBAHÇE lileri kızdırmak için yazılmış bir yazı boş verin sayın fenerbahçeliler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zekı62 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eses kardeş canımız filan sıkılıp konu açmıyoruz ;anlamadığımız şeyler olursa yorumcu babalardan ??sizlden yorum bekliyoruz

mesela demişki : Her alanda yarışan bir kulüb kariyerimdeki bir eksiklikti bizde diyoruz ki acaba fb hangi alanda yarışıyordu.
    zeki kardeş senin açtığın konuya sözüm yok haber niteliğinde,ben yapılan yorumlara bakınca öyle yazdım.yani bu konu haber özelliği taşıyor ama yorumlar havanda su dövmek gibi yani gerksiz.zaten bir iki etki tepki oluşmuş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

futbolculugu tartışılmaz kaliteli ama oynadıgı tarz rsmen cirkeflik
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    adam yeni takımında yeni övgüler yağdırıcak kariyerini övücek sözler söyleyecek bence bu konuşmada ne FENERBAHÇE takımına nede türkiye ye kötü bir şey söylemiş değil di bu yazı sadece ve sadece FENERBAHÇE lileri kızdırmak için yazılmış bir yazı boş verin sayın fenerbahçeliler
    aynen katılıyorum medyamızın üstüne dünyada yok yabancıların açıklamalarının çarpıtıldığını biz çok kez gördük ayrıca neden böyle bir açıklama yapsın 5sezon formasını giydiği takımı neden kötülesin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Futbolcu olarak çok iyi. ama karakter ofsayt.
    anca film artisi olur futbolcu olmasa.. Tip öyle görünüyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

artist olsa bu kadar populer olamazdı baksanıza adam gitti ama namı hala devam ediyor karakter olarak en azından bilika gibi tünel kazmıyor buda sevindirici tarafı bakalım fransada kaç maç oynayabilecek türkiyedeki gibi oynarsa

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok hırslı top oynuyor bunu kimse inkar etmesin futbolculuğuna kimsenin laf edeceğini zannetmiyorum giydiği formayı sonuna kadar terletiyor ve hakkını veriyor ama sahada inanılmaz agresif ve hakemle oynamayı çok seviyor birebir mücadelelerde top kaptırırsa rakibi sakatlama pahasına topa müdahale ediyor!!!

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri