Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Lugano? denen adam bu işte

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 Lugano? denen adam bu işte

Uruguaylı oyuncunun sözleri kafa karıştırdı..

Fransa basınına konuşan yıldız futbolcu,

“Bu benim için mükemmel bir tecrübe. PSG ile kupalar, şampiyonluklar kazanıp gidebildiğim kadar ileri gitmek istiyorum. PSG’nin büyük hedeflerinin olması beni buraya çeken sebeplerden biri. Bu kulüp öncelikli olarak Fransa şampiyonluğu olmak üzere bir çok kupaya talip. Avrupa’daki hedeflerimizden bahsetmeye bile gerek yok. Her alanda yarışan bir kulübün parçası olmak, kariyerimdeki bir eksiklikti” dedi.

Fenerbahçe veliefendide mi yarışıyordu ey lugano denen adam..

Lugano’nun bu sözleri ister istemez kafalarda, “Fenerbahçe her alanda yarışmıyor muydu?” sorusunu oluşturdu.
    Konu zekı62 tarafından (02-09-2011 Saat 15:06 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

herkes kendi işine baksın başka takım ve futbolcular hakkında yorum yapmasın lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bana göre türkiyeye gelen en cirkef yabancı oyunculardan biriydi
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bana göre türkiyeye gelen en cirkef yabancı oyunculardan biriydi
    +1
    Sana aynen katılıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı demir2768 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    herkes kendi işine baksın başka takım ve futbolcular hakkında yorum yapmasın lütfen
    niyekiiiii kardeş ! bu herifi omuzlarda göndermedinizmi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

adam kurnazın önde gideni..çok değil 1 sezon önce fener den daha fazla para koparmak için menajeriyle beraber lazio geyiğini piyasaya sürmemişmiydi...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

feneri yorumlamsın fenerlilerden başkası herkes İŞİNE BAKSIN anlamdınız galibaaaa....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

herkes istediği kulüple ve istediği futbolcularla ilgili yorumunu yapar katılırsın veya katılmassın ama bu formda kimse kimseye racon keser gibi ne yapması gerektiğini yazamaz mesajlarınızı yazarken birbirinize saygılı olun!!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ne demişkide vay falan çekiyorsunuz.yani sahibi değişmiş hedef büyütmüş bir takıma transfer olmuş onlara hoş gelen hedef belirten bir açıklama.yoksa gitmişte fener şöyle türkiye ve türk futbolu böyle diye karalamamı yapmış.ya bırakın bunları herhal yorum yapanların yorumsuzluktan canı sıkılmışki böyle bir konu açılmış.kafa yorulacak şeylere adile teyzeden masallar,boş şeylerede vay falan filan. gereksiz.
    Konu ESES-58 tarafından (02-09-2011 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence en iyi futbolculardan biriydi.çirkefliğine gelince hakemler ,izin veriyorduki çirkeflik yapıyordu

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri