Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Manisaspor 0-2 Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Manisaspor 0-2 Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor

Spor Toto Süper Lig'de Manisaspor ile Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor arasýnda oynanan müsabakayý ücretsiz izleyebilecekleri bildirilen kadýnlara ve çocuklara ayrýlan tribün boþ kaldý.

Türkiye Futbol Federasyonu ile Manisaspor'un bugün yaptýðý görüþmeler sonrasý, kadýnlar ve çocuklarýn ücretsiz izleyebileceði bildirilen müsabakaya kadýn ve çocuklar fazla ilgi göstermedi.

Kadýnlar ve çocuklar için ayrýlan Gediz kale arkasý tribününde çoðunluðu çocuk yaklaþýk 200 kiþi yer aldý.

Türkiye Futbol Federasyonu Baþkaný Mehmet Ali Aydýnlar, 2011-2012 sezonu açýlýþ mesajýnda yasal düzenlemelerinin tamamlanmasýnýn ardýndan ülke futbolunu güzelleþtirmek ve futbol dünyasýna renk katmak amacýyla kadýnlarý ve 16 yaþ altýndaki çocuklarý statlara ücretsiz alacaklarýný, oluþacak ekonomik yükü de Türkiye Futbol Federasyonu olarak karþýlayýp kulüplerin gelir hanesine yazacaklarýný açýklamýþtý.

Manisasporlu taraftarlarýn fazla ilgi göstermediði müsabakada Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor taraftar grubu ''Boz Baykuþlar'' takýmlarýný yalnýz býrakmadý.

Karþýlaþmayý AK Parti Genel Baþkan Yardýmcýsý Hüseyin Tanrýverdi, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Arif Koþar da takip etti.

-KADROLAR-
    Manisaspor'da teknik direktör Kemal Özdeþ, salý günü oynanan Fenerbahçe müsabakasýndan farklý olarak cezalý Nizamettin ile sakatlýðý bulunan Klukowski'nin yerine ilk 11'de Mehmet Güven ve Ferhat'a görev verdi.

Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor teknik direktörü Abdullah Avcý ise 1-1 berabere kaldýklarý Orduspor maçýnda ilk 11'de yer alan Ömer Can Sokullu, Ekrem Ekþioðlu ve Kamil Zayatte'nin yerine Metin Depe, Edin Visca ve Gökhan Süzen'e þans tanýdý.

MANÝSASPOR: 0 - ÝSTANBUL BÜYÜKÞEHÝR BELEDÝYESPOR: 2

Stat: 19 Mayýs

Hakemler: Ýlker Meral, Emre Suna, Ahmet Þimþek

Manisaspor: Ýlker, Ömer Aysan, Akaminko, Hüseyin, Ferhat, Yiðit Gökoðlan, Yiðit Ýncedemir, Mehmet Güven, Simpson, Murat Erdoðan, Kahe

Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor: Hasagic (Dk. 40 Oðuzhan), Kus, Can Arat, Metin, Gökhan, Visca, Mahmut, Holmen, Doka, Taner, Webo

Gol: Dk. 44 Doka (penaltýdan), Dk.90 +3 Webo (Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor)

Kýrmýzý Kart: Dk. 45 Simpson (Manisaspor)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

belediye son gaz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

büyükþehir belediyesini takdir ediyorum GS yi tutuyorum ama bulunduðum il olarak beni ayný zamanda bld ye temsil ediyor çok tebrik ediyorum oyuncularýný

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BELEdiye iyi gi,diyor bu gidiþle play offa da kalabilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kadýn ve çocuklara ayrý bir tribün ayrýlmasýna karþýyým. Evet, onlar ücretsiz girsinler, ama hep beraber oturulsun tribünde. Harem mi yaratýlmak isteniyor diye insanýn aklýna gelmiyor deðil.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri