Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: no ca found error hatası çökmüş dm 800 tamiri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

no ca fount hatasını hallederiz ustamız link vermiş ama dosya boşşşşşşşşşş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba arkadaşlar
    R01 NO CA FOUND hatasını bende aldım benim cihaz orjinal dm 800 hd se dir dramup için cihazda r32 kablo girişi yok bu nedenle cihaz ile bağlantı kuramıyorum SUNRAY-FlashUP programını kurdum o da klonlar için miş bu nedenle çözümsüz kaldım yadımcı olabilirmisiniz lütfen
    saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ArkadaŞlar tamİr dosyalari İnmİyor bİlgİnİze

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar benimde başıma geldi bir türlü flaşı düzeltemedim dreamup ile rs232 bağlıyorum fişe takıyorum flaş yazısının yanındaki satır işliyor sonuna kadar doluyor ama bitti uyarısı gelmiyor cihazı fişten çekip tekrar takıyorum olmuyor yine aynı hatayı veriyor lütfen yardımcı olun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erdal1988 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar benimde başıma geldi bir türlü flaşı düzeltemedim dreamup ile rs232 bağlıyorum fişe takıyorum flaş yazısının yanındaki satır işliyor sonuna kadar doluyor ama bitti uyarısı gelmiyor cihazı fişten çekip tekrar takıyorum olmuyor yine aynı hatayı veriyor lütfen yardımcı olun
    kardeş 2 gecedir uğraştım sonunda düzelttim senin hatan nedir yazarsan yardımcı olayım dm 800 ekranındaki hata

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı candan45 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş 2 gecedir uğraştım sonunda düzelttim senin hatan nedir yazarsan yardımcı olayım dm 800 ekranındaki hata
    klon dm800, ekranda sim201 team ramimaher #76C ,error, err01 NO CA FOUND yazıyor.nasıl düzeltilir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cok kolay arkadaslar..no ca found yazisi aliyorsaniz.cihazi arkadan kapatin.fisten cekin..birkac saniye bekleyin.sonra fisi takin.cihazin arkasinda kücük reset dügmesi olacak.elinizle ona basili tutun sonra cihazi acin...boot yazisi cikinca elinizi dügmeden cekin.simde ip nosu görüküyor olmasi gerekir.istediginiz imageyi atin..kolay gelsin ;)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı candan45 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hata bu kardeş yardımcı olursan sevinirim.

klon dm800, ekranda sim201 team ramimaher #76C ,error, err01 NO CA FOUND yazıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rooster Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cok kolay arkadaslar..no ca found yazisi aliyorsaniz.cihazi arkadan kapatin.fisten cekin..birkac saniye bekleyin.sonra fisi takin.cihazin arkasinda kücük reset dügmesi olacak.elinizle ona basili tutun sonra cihazi acin...boot yazisi cikinca elinizi dügmeden cekin.simde ip nosu görüküyor olmasi gerekir.istediginiz imageyi atin..kolay gelsin ;)
    kardeş bu dediğini bu hatada yaparsak düzelirmi acaba.
    klon dm800, ekranda sim201 team ramimaher #76C ,error, err01 NO CA FOUND yazıyor

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri