Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: no ca found error hatası çökmüş dm 800 tamiri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardesim ellerine saglik fakat linkler calismiyor lutfen linkleri yenilermisiniz cihazim coktu kurtarmam lazim simdiden tesekkurederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kral 27 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardesim ellerine saglik fakat linkler calismiyor lutfen linkleri yenilermisiniz cihazim coktu kurtarmam lazim simdiden tesekkurederim.
    boot84 dosyasını yükle cihazı yeniden başlat açılacaktır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    boot84 dosyasını yükle cihazı yeniden başlat açılacaktır
    merhaba kardesim ben yeni dreambox 800 hd se aldim yanlis bir imaj atim kutu kitlendi. yanliz bu boot84 dosya ne nasil kulanacagim mumkunse link vere bilirmisin sindiden cok tesekkurederim kardesim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sağolasın kardeşim
    Konu ilker09 tarafından (04-04-2013 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rooster Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cok kolay arkadaslar..no ca found yazisi aliyorsaniz.cihazi arkadan kapatin.fisten cekin..birkac saniye bekleyin.sonra fisi takin.cihazin arkasinda kücük reset dügmesi olacak.elinizle ona basili tutun sonra cihazi acin...boot yazisi cikinca elinizi dügmeden cekin.simde ip nosu görüküyor olmasi gerekir.istediginiz imageyi atin..kolay gelsin ;)
    Sağolasın kardeşim senin tarifinle cihaz çalıştı dreup programıyla da yazılım yükleyemiyordum sinir olmuştumm...Senin tarifinle ethernet üzerinden yazılımı yükledim çok teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar bendede dreambox 800 pvr var nstreamplayeri yüklerken no ca found error yazdi nerede hata yaptim cihazim original.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benimde problemim flashfxp ile dreamboxa baglanamiyorum üc gündür ugrasiyorum olmuyor cihazim dreambox 800 hd pvr clon yardim lütfen.dreamboxun kumandasindan menü sistem kurulum aga bastigim an Yesil ekran oluyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baris23 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benimde problemim flashfxp ile dreamboxa baglanamiyorum üc gündür ugrasiyorum olmuyor cihazim dreambox 800 hd pvr clon yardim lütfen.dreamboxun kumandasindan menü sistem kurulum aga bastigim an Yesil ekran oluyor.
    Beyefendi biraz uğraşacaksınız, benimde başıma bir ara gelmişti sonra cihazı kurtardım, isterseniz burayı inceleyin, Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rooster Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cok kolay arkadaslar..no ca found yazisi aliyorsaniz.cihazi arkadan kapatin.fisten cekin..birkac saniye bekleyin.sonra fisi takin.cihazin arkasinda kücük reset dügmesi olacak.elinizle ona basili tutun sonra cihazi acin...boot yazisi cikinca elinizi dügmeden cekin.simde ip nosu görüküyor olmasi gerekir.istediginiz imageyi atin..kolay gelsin ;)
    Herkesin yapabileceği en pratik yöntem. Teşekkürler arkadaşım.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri