Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: no ca found error hatasý çökmüþ dm 800 tamiri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

no ca fount hatasýný hallederiz ustamýz link vermiþ ama dosya boþþþþþþþþþþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

merhaba arkadaþlar
    R01 NO CA FOUND hatasýný bende aldým benim cihaz orjinal dm 800 hd se dir dramup için cihazda r32 kablo giriþi yok bu nedenle cihaz ile baðlantý kuramýyorum SUNRAY-FlashUP programýný kurdum o da klonlar için miþ bu nedenle çözümsüz kaldým yadýmcý olabilirmisiniz lütfen
    saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ArkadaÞlar tamÝr dosyalari ÝnmÝyor bÝlgÝnÝze

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar benimde baþýma geldi bir türlü flaþý düzeltemedim dreamup ile rs232 baðlýyorum fiþe takýyorum flaþ yazýsýnýn yanýndaki satýr iþliyor sonuna kadar doluyor ama bitti uyarýsý gelmiyor cihazý fiþten çekip tekrar takýyorum olmuyor yine ayný hatayý veriyor lütfen yardýmcý olun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý erdal1988 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar benimde baþýma geldi bir türlü flaþý düzeltemedim dreamup ile rs232 baðlýyorum fiþe takýyorum flaþ yazýsýnýn yanýndaki satýr iþliyor sonuna kadar doluyor ama bitti uyarýsý gelmiyor cihazý fiþten çekip tekrar takýyorum olmuyor yine ayný hatayý veriyor lütfen yardýmcý olun
    kardeþ 2 gecedir uðraþtým sonunda düzelttim senin hatan nedir yazarsan yardýmcý olayým dm 800 ekranýndaki hata

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý candan45 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kardeþ 2 gecedir uðraþtým sonunda düzelttim senin hatan nedir yazarsan yardýmcý olayým dm 800 ekranýndaki hata
    klon dm800, ekranda sim201 team ramimaher #76C ,error, err01 NO CA FOUND yazýyor.nasýl düzeltilir?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cok kolay arkadaslar..no ca found yazisi aliyorsaniz.cihazi arkadan kapatin.fisten cekin..birkac saniye bekleyin.sonra fisi takin.cihazin arkasinda kücük reset dügmesi olacak.elinizle ona basili tutun sonra cihazi acin...boot yazisi cikinca elinizi dügmeden cekin.simde ip nosu görüküyor olmasi gerekir.istediginiz imageyi atin..kolay gelsin ;)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý candan45 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hata bu kardeþ yardýmcý olursan sevinirim.

klon dm800, ekranda sim201 team ramimaher #76C ,error, err01 NO CA FOUND yazýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rooster Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cok kolay arkadaslar..no ca found yazisi aliyorsaniz.cihazi arkadan kapatin.fisten cekin..birkac saniye bekleyin.sonra fisi takin.cihazin arkasinda kücük reset dügmesi olacak.elinizle ona basili tutun sonra cihazi acin...boot yazisi cikinca elinizi dügmeden cekin.simde ip nosu görüküyor olmasi gerekir.istediginiz imageyi atin..kolay gelsin ;)
    kardeþ bu dediðini bu hatada yaparsak düzelirmi acaba.
    klon dm800, ekranda sim201 team ramimaher #76C ,error, err01 NO CA FOUND yazýyor

Sayfa 2/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri