Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: no ca found error hatasý çökmüþ dm 800 tamiri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kardesim ellerine saglik fakat linkler calismiyor lutfen linkleri yenilermisiniz cihazim coktu kurtarmam lazim simdiden tesekkurederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kral 27 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kardesim ellerine saglik fakat linkler calismiyor lutfen linkleri yenilermisiniz cihazim coktu kurtarmam lazim simdiden tesekkurederim.
    boot84 dosyasýný yükle cihazý yeniden baþlat açýlacaktýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hallederiz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    boot84 dosyasýný yükle cihazý yeniden baþlat açýlacaktýr
    merhaba kardesim ben yeni dreambox 800 hd se aldim yanlis bir imaj atim kutu kitlendi. yanliz bu boot84 dosya ne nasil kulanacagim mumkunse link vere bilirmisin sindiden cok tesekkurederim kardesim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Saðolasýn kardeþim
    Konu ilker09 tarafýndan (04-04-2013 Saat 16:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rooster Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cok kolay arkadaslar..no ca found yazisi aliyorsaniz.cihazi arkadan kapatin.fisten cekin..birkac saniye bekleyin.sonra fisi takin.cihazin arkasinda kücük reset dügmesi olacak.elinizle ona basili tutun sonra cihazi acin...boot yazisi cikinca elinizi dügmeden cekin.simde ip nosu görüküyor olmasi gerekir.istediginiz imageyi atin..kolay gelsin ;)
    Saðolasýn kardeþim senin tarifinle cihaz çalýþtý dreup programýyla da yazýlým yükleyemiyordum sinir olmuþtumm...Senin tarifinle ethernet üzerinden yazýlýmý yükledim çok teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar bendede dreambox 800 pvr var nstreamplayeri yüklerken no ca found error yazdi nerede hata yaptim cihazim original.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benimde problemim flashfxp ile dreamboxa baglanamiyorum üc gündür ugrasiyorum olmuyor cihazim dreambox 800 hd pvr clon yardim lütfen.dreamboxun kumandasindan menü sistem kurulum aga bastigim an Yesil ekran oluyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Baris23 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    benimde problemim flashfxp ile dreamboxa baglanamiyorum üc gündür ugrasiyorum olmuyor cihazim dreambox 800 hd pvr clon yardim lütfen.dreamboxun kumandasindan menü sistem kurulum aga bastigim an Yesil ekran oluyor.
    Beyefendi biraz uðraþacaksýnýz, benimde baþýma bir ara gelmiþti sonra cihazý kurtardým, isterseniz burayý inceleyin, Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rooster Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cok kolay arkadaslar..no ca found yazisi aliyorsaniz.cihazi arkadan kapatin.fisten cekin..birkac saniye bekleyin.sonra fisi takin.cihazin arkasinda kücük reset dügmesi olacak.elinizle ona basili tutun sonra cihazi acin...boot yazisi cikinca elinizi dügmeden cekin.simde ip nosu görüküyor olmasi gerekir.istediginiz imageyi atin..kolay gelsin ;)
    Herkesin yapabileceði en pratik yöntem. Teþekkürler arkadaþým.

Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri