Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arasý

Konu: Antalyaya tatile çýkalým dedik, meðer'ki antalya bitmiþte haberimiz yok.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

antalya güzel þehir ama yaþantý çok deðiþti
    þimdilerde moda belek lara ve side

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CABBARÝ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tabi uçagýnda avantajý dezavantajý var
    uçaktan indin diyelim istanbuldan 50 dk sürüyor ne güzel ama alanyaya geleceklsen servis 2 saatte gelir arabayla 1.5 saat sürer oradan gecen bir otobüse binersen 2.1-5 saat sürer kemer ise 1,5 -2 saat arasý sürer yani kendi araban olmayýncada ulaþým pek kolay deðil
    Aynen dediðin gibi ama iþte tek þöför ortalama bir sürüþte 1000km yolda bitmek nedir bilmiyor, uçakla antalyaya ordanda nerye gidersen saatler alýyor, bin in araba deðiþtir, ya hiç kolay deðil zaten yukardaki mesajýmda orada bir arabanýn olmasý kadar büyük bir imkan olmadýðýný yazmýþtým.saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben 2 yýl önce ugramýþtým antalyaya hiç hoþuma gitmemiþti þehir duzeni ama kemer çok iyiydi.birde marmaris en favori tatil yeri benim için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kuþadasýda güzeldir tatil için benim ennefret ettiðim þey denize girmek için gidiyorsun çýplak diþiler yüzünden giremiyorum ben istanbulda oturuyorum kilyosa 1.2 sefergittim güzel deniz dalgalýydý ama suyu çok temiz öneririm
    ama boðulmayýn

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri