Bank Asya 1. Lig'deki karşılaşmada Denizlispor'u 5-2 yenerek bu sezon İzmir'deki ilk galibiyetini alan Bucaspor'un teknik direktörü Sait Karafırtınalar, ''İyi oyunumuzu skora da yansıttık'' dedi.

Bank Asya 1. Lig'deki karşılaşmada Denizlispor'u 5-2 yenerek bu sezon İzmir'deki ilk galibiyetini alan Bucaspor'un teknik direktörü Sait Karafırtınalar, ''İyi oyunumuzu skora da yansıttık'' dedi.
Karafırtınalar, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, futbolcularının inanılmaz bir mücadele ortaya koyduğunu ve hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını söyledi.
Ligde bu maça kadar sergiledikleri iyi futbolu skora yansıtamadıklarını vurgulayan Sait Karafırtınalar, ''Bugün iyi oyunumuzu skora da yansıttık. Erman'a teşekkür ediyorum. 38 yaşında ama 18 yaşında gibi oynadı ve geriden genç arkadaşlarına destek verdi. Maçın hepsinde üstün oynadık. 3-2 olduktan sonra geriye yaslandık. Yaptığımız
hamlelerle topun bizde kalmasında sağladık. Farklı ve önemli bir skor elde ettik. Bu galibiyet kendimize gelmemiz için önemliydi.'' dedi.
GÜVENÇ KURTAR: ÇOK KARAMSARIM
Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar ise 1-0 öne geçtikleri müsabakada, ilk yarının uzatma bölümünde frikikten kötü bir gol yediklerini ve ilk yarının berabere tamamlandığını ifade etti.
Devre arasında futbolcularının çok demoralize olduklarını gördüğünü dile getiren Kurtar, ''3-2'yi bulduktan sonra baskılı da oynuyorduk. Ancak, dizi dönen futbolcumuz oyun dışında kaldı. Son dakikaları eksik tamamladık. Fazla söyleyecek bir şey yok. Taraftarlar ve yönetim kurulu için üzgünüm. Süper Lig'e çıkacağız diyoruz, ama takım oyun disiplininden koparsa bu hayal olur'' diye konuştu.
Bir basın mensubunun ''Gelecekle ilgili bir kararınız olacak mı?'' şeklindeki sorusuna, ''Benim kararım ne olur 5 gol yedikten sonra'' diye karşılık veren Kurtar, aynı gazetecinin ''Devam edecek misiniz?'' diye sorması üzerine ise ''Çok karamsarım'' ifadesini kullandı.
Karşılaşmayı 2 bin 335 kişi izlerken, hasılat da 19 bin 80 lira oldu.
Öte yandan, karşılaşmayı kendilerine ayrılan bölümde takip eden Denizlispor taraftarlarından iki ayrı grup, müsabakayı farklı bölümlerde izledi.

NTVSpor