Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/21 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
208 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: enigma2 iptv plugin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bence bekleyin orjinal cihazlarda bile yeşil ekran hatası alanlar olmuş..??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar bence bekleyin orjinal cihazlarda bile yeşil ekran hatası alanlar olmuş..??
    aynen usta dediginiz gibiyeişl ekran olup kapanıp yeniden acılıyor cihaz. benim kullandıım cihaz orginal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler arkadaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

egami1.3 özel kayacan nı yükledim clarke teche çihaıma ve şimdi heşey clışıyor youtube dailymation,myvideo,turkwep.tv,metacafe,clipfish deki vi deoları izleyebilyorum ve ip tv ile tv lere bakabiliyorum ama ip tv lerde takılma var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu arada benim adsl cihazımda ip tv kanlları var acaba bunları clarke teche cihazımlaizleme imkanım varmı varsa nasıl ip tv adreslerini adsl cihazdan albilirim saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı taraftar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    egami1.3 özel kayacan nı yükledim clarke teche çihaıma ve şimdi heşey clışıyor youtube dailymation,myvideo,turkwep.tv,metacafe,clipfish deki vi deoları izleyebilyorum ve ip tv ile tv lere bakabiliyorum ama ip tv lerde takılma var
    Şu türkçeyi düzgün kullansanız.........

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı asef Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Şu türkçeyi düzgün kullansanız.........
    güzel abim benim klavyede sorun var o yüzden eksik yazılar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgiler için teşekkürler. bir deneyelim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu server dosyasını nereye atacağız:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yeşil ekran hatasının nedeni cözdüm >>nstreamplayer_0.3 yükledigimde yeşil ekran hatası alıyorumdum ama şimdi nstreamplayer_0.1 yükledim ve yeşil ekran hatası almıyorum artık ve ip tv kanaları izliyebiliyorum şimdi..(clarke teche et 9000 cihazım )

Sayfa 2/21 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri