Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Bilgisayarımdaki ses sorunu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Bilgisayarımdaki ses sorunu?

Merhaba saygı değer arkadaşlarım iş yerimde kullandığım masa üstü bilgisayarımda ses donanımı ile ilgili bir sorunum var, masa üstü bilgisayarıma 2 büyük hoperlörden oluşan amfili bir sistem bağlamışım ve ses sisteminden sadece bir hoperlörden ses çıkmaktadır başka bir pc denedim ses sistemim normal çalıştı,kendi bilgisayrımda her ne kadar ayarları kontrol ettiysemde her iki hoperlörden ses aldıramadım, tahminime göre anakartta bir sorun söz konusu, ben bu yüzden anakartı değiştirmeye karar verdim, donamımım bu. bana bu donanıma göre en iyi performansı sağlıyacak rs232 bağlantılı olan anakart olarak ne tavsiye edersiniz teşekkürler.
    Anakart P5KPL-AM SE
    Kington 4GB RAM
    Ati Radeon HD 3600 serisi
    İntel (R)core tm 2Quad Q6600 @2.400
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta anakartın driver ını kontrol ettinmi ? genelde doğru driver yükleyince sorun ortadan kalkıyor...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, doğru sürücüyü yüklediğimden eminim, hatta bunun yüzünden format bile attım yine aynı ne yapacam bilmiyorum, midemi bulandırdı bu sorun, ses ayarlarıyla oynadığım zaman ses geliyor ama kalıcı değil, ve diğer hoperlörden çıkan normal sesede hiç benzemiyor çok oğultulu,kafam çok karıştı.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta zaten bu ses driver ı mide bulandırıcı bi olay mavi ekran bile verdiriyor yeri geldimi. işletim sistemi ne kurulu usta bazen kendi cd si olsa bile kendi sitesinden indirsen bile driver ı sorun çıkarabiliyor. ses chipsetine bak orda hangisi yazıyorsa onu indirip kurman sorunu çözecektir .tahminim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

işletim sistemim xp ve sorunumu henüz çözmüş değilim, bir kaç ses sürücüsü denedim yine olmadı, bakalım ne yapacaz
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence ne ses kartiyla nede ses sistemiyle alakali bir durum.PC nizdeki ses girisi ile ses sistemindeki Jack uymuyo birbirine.b kontrol et istersen.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri