Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Hiddink dönemi bitti.Yeni Hoca Avcı veya Sağlam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Hiddink dönemi bitti.Yeni Hoca Avcı veya Sağlam

Hiddink dönemi bitti. Yeni isim bir Türk olacak. İki aday var. Biri Abdullah Avcı diğeri ise Ertuğrul Sağlam. Avcı daha şanslı!

Milli Takım'da teknik direktör Hiddink dönemi dün geceki hezimet sonrası bitti. Salı günü son maçına çıkacak olan Hollandalı teknik adam ile yollar daha sonra ayrılıyor. Ay yıldızlı ekibi yerli bir teknik adama emanet etmeyi planlayan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın aklında iki isim var. Biri Abdullah Avcı diğeri ise Ertuğrul Sağlam.. İki teknik adam da bu teklife sıcak bakıyor. Sağlam iki gün önce "Her hocanın hayali tabiki Milli Takım'ı çalıştırmaktır. Ancak şu anda öyle bir durum yok. Milli Takım şu anda çok önemli iki maçın arefesinde" demişti. Daha önce Genç Milli Takımlar ile çok başarılı bir performans çizen Abdullah Avcı ile ise bir görüşme yapıldığı öğrenildi. Dün tribünler "Abdullah Avcı" diye bağırırken, yeni teknik adam haftaya belli olacak.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

S.A.Milyon eurolar boşa gitti,elde var sıfır ve hezimet.AEO.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlısı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fatih terim bundan daha fazla para alıyordu ama yarı final oynattı herif anasının ak sütü gibi herlal olsun
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    fatih terim bundan daha fazla para alıyordu ama yarı final oynattı herif anasının ak sütü gibi herlal olsun
    yanlışın var üstad.benim bildiğim kadarıyla fatih terim yıllık 2 milyon dolar civarı bir ücret alıyordu ve neredeyse meclise soru önergesi verilecekti neden bu kadar yüksek ücret alıyor diye. oysa hiddink in yıllık ücretinin 6 milyon dolar civarında olduğu söyleniyor.belki de ben yanlış biliyorum ama yanlışım varsa düzeltin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilk önce basari gelicek, ondan sonra parayi hak edicek oturdugun yerden 6 milyon iyi para türkiyede yerli hocami kalmadi yazik cok yazik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın avcı ile devam etmek mantıklı olur
    ama şuan belediye gibi taraftarsız bir takımı ligin üst sıralarında konumlamışken, milli takıma gecmez.
    Şahsen ben geçmem.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Avcıya falan ne gerek var Yılmaz VURALA artık bu şans verilmeli beş para etmez teknik direktör bozuntuları bu ülkede at koşturdular yıllardır Yılmaz VURALA guvenmedıler.

Bana göre almamalarının sebebıde dönene entrikalar karşısında susmayacağı için.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri