Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 15400 CIM Yardım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

15400 CIM Yardım...

Üstatlar elimde bir adet 15400CIM cihaz var ve kanal arama yaparken yada normal çalışırken kitleniyor ve bütün bilgileri siliyor. bunun için ne yapabilrim yardımcı olursanız sevinirim.iyi çalışmalar.:crashs: :crashs:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı anthony99 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Üstatlar elimde bir adet 15400CIM cihaz var ve kanal arama yaparken yada normal çalışırken kitleniyor ve bütün bilgileri siliyor. bunun için ne yapabilrim yardımcı olursanız sevinirim.iyi çalışmalar.:crashs: :crashs:
    Cihazına ilk önce Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresinden orjinal yazılım yükleyiniz.
    Orjinal yazılımı yüklerken ilk önce boot dosyası yükleyiniz.Sonra yazılımı yükleyiniz.Çihazı fabrika ayarlarına döndürüp.Emu yazılımı yükleyiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler üstadım birdeneyeceğim. umarım bu problemden kurtulurum.iyi çalışmalar size.:00000001:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 15400 Cim

Merhaba;
    Bu modelde sözü edilen boot dosyasını nerden bulacagız ve hangi programla atacagız?Ayrıca 15400CIM için hangi yazılımı atacağım? 15000 serisi güncel yazılımlar başlığı altında göremedimde...Teşekkürler...
    Konu yavuzdilek tarafından (06-11-2006 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 15400 Cim

Arkadaşım boot dosyasını ve yükleme programını aşağıda verdim normal 11000 serisi yükleme programı ile yükleyebilirsin. kolay gelsin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yavuzdilek Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba;
    Bu modelde sözü edilen boot dosyasını nerden bulacagız ve hangi programla atacagız? Teşekkürler...
    Bu dosyayı indir içerisinde boot dosyası vardır. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

11400CIM-05-04-2006.zip dosyası içindeki dosyalarıda kullanabilecekmiyim? Yoksa 15400 CIM serisi için ayrı bir yazılım var mı? Tekrar sagolun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yavuzdilek Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    11400CIM-05-04-2006.zip dosyası içindeki dosyalarıda kullanabilecekmiyim? Yoksa 15400 CIM serisi için ayrı bir yazılım var mı? Tekrar sagolun...
    Gerekirse kullanabilirsiniz.Çihazınızın en son emu yazılımıdır.Hangi uyduları izliyorsanız ona göre yazılım yükleyebilirsiniz.Sirinüs uydusu var ise Açiko 5225 SKY yazılımı yükleyebilirsiniz.Ancak bu yazılımda Hispasat kanalları açmıyor.Bilginize.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hotbird ve Turksat uyduları için yazılım lazım bana. Hangi yazılımı yüklemem gerekir? Sagolun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hotbird ve Turksat uyduları için yazılım lazım bana. Hangi yazılımı yüklemem gerekir? Sagolun...
    Aciko 4225 yazılımını yukleyin.Aciko bölümünde var
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri