Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Yardım

Merhaba İnpax 5100 Compact cihazım var server suresı doldu cıhaz kılıtlendı gıbı hıc bır kanalı acmıyor uydu donuyor komsunun cıhazı var aynı model onu getırıp takıyorum o calısıyor servıse yolladım sorun yok server ıcın para odeyın denıldı sorun kalkar server de insaf ya öğrenciyiz servere verecek param yok dedım kolları sıvadım cıhazı fabrıka ayarlarına aldım sonra kanal taratmayı bılmedıgım ıcın basladım nette dolasmaya nasıl yapacam bu kanalları?....Neyse bugun gıttım rs232 uydu kablosu aldım pc bagladım cıhazı DreamUP programını actım bu uygulamayı yaptım:
    COMPACT yükleme talimatı

İNPAX X-5100 COMPACT yükleme talimatı

RS232 İLE YAZILIM YÜKLEME PROGRAMI VE YÜKLEME ŞEKLİ
    1 İnpax x-5100 elektrik bağlantı kablosunu fişten çekin
    2 ****** kabloyu (RS232) inpax x-5100 ve pc ye takın
    3 Pc de DreamUP exe programını çalıştırın ve com ayarlarını yapın
    4 Connect te basın ve cihazın elektrik fişini takın
    5 Flash yazısı aktif olana kadar cihaza veya DreamUP programına müdale etmeyin
    6 Flash butonu aktif olduğu zaman butona basın ve yüklenecek image dosyasını yüklemeye başlayın yükleme bitene kadar müdale etmeyin
    7 İşlemler bittikten sonra ‘’Flash update finished result 0 ‘’ gördükten sonra Exıt e basın ve çıkın
    8 İnpax x5100 elektrik kablosunu ve ******(RS232) kablosunu çıkarın
    9 Bir dakika bekledikten sonra cihazın tekrar elektrik kablosunu takın

sonra cıhazı acıyom ekrana bırsey gelmıyor servıslerı aradım ımage dosyası olacak bız yaparsak 40 tl dedı yok abı ben bunu ılla yapacam ya tv siz kaldım cıldıracam dun den berı cıhazla ugrasıyom fıttırdım ve boyle gıderse kafayı sıyıracam yardımcı olursanız sevınırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sorunun çözümünü buldum

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

EMEĞİ GEÇEN FORUM AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...KANBEROĞLU DANIŞMAN MODERATOR'E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYGILAR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri