Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Nilesat 90 Cm 'lik Antenle Alabilirmiyim ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 24 Atlantic Bird 4a 90 Cmlik Antenle Alınabilirmi ?

Merhabalar Değerli Arkadaşlar

Sakaryadan 90 Cm'lik Antenle Atlantic bird 4a Uydusunu alabilirmiyim ? En Yüksek frekans Hangisidir ? Yardımlarınız için Şimdiden Çok teşekkür ediyorum
    Konu enekatre tarafından (16-06-2012 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: Konu başlığı değişimi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilini göre arkadaşım dogu iileri bu uyduyu 90 lık çanakla full alıyor ama batı illeri 90 lık canakla tüm frekansları alamıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı enekatre Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhabalar Değerli Arkadaşlar

Sakaryadan 90 Cm'lik Antenle Nilesat 102 (7.0°W) Uydusunu alabilirmiyim ? En Yüksek frekans Hangisidir ? Yardımlarınız için Şimdiden Çok teşekkür ediyorum
    cerazem arkadaşın dediği gibi bölgeye göre değişiyor burayı incelerseniz detaylı açıklama bulabilirsiniz.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hiç bir yere bakma full alırsın
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkürler yarın deneyeceğim . Fakat uydunun tam olarak yönünün ne tarafta oldugunu bilmiyorum. Direğe tam yapısık arkadan bakınca thorun solunda mı kalıyordu ? Bir de en güçlü tp hangisidir ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

thorun sağında kalır ama o bölgede zor sinyal alırsın 90 cm ile yeni uyduya taşınınca firekanslar o blgelerde nerdeyse çoğu frekanstan sinyal alınmıyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ünlü 51 arkadaşın görüşüne katılıyorum;iki ay öncesinde sorun yoktu.Tüm FTA kanalların yanında uydudan paylaşımda da pek çok şifreli kanal açılıyordu.Ama şimdi FTA kanalların bile çoğu açılmıyor.Bu aşamada anten kurmayı değer mi,bilmem.Denemek istersen kolay gelsin!..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı enekatre Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkürler yarın deneyeceğim . Fakat uydunun tam olarak yönünün ne tarafta oldugunu bilmiyorum. Direğe tam yapısık arkadan bakınca thorun solunda mı kalıyordu ? Bir de en güçlü tp hangisidir ?
    Arkadaşım Nilesat uydusu 7 derece batı uydusudur. bu derecede 3 adet uydu bulunur Nilesat 101,Nilesat 102 ve atlantic Bird 4A uydusu. Maalesef bulunduğun yerden FULL almaz. Özellikle Nilesat 101 ve 102 uydusunu izleyemezsin. ama 90lık çanakla atlantic Bird 4A uydusundaki kanalları fulle yakın izleyebilirsin.Antene arkadan bakınca Thor uydusunun yaklaşık 6 derece sağında kalır. 450 kanala yakın izlersin ama 50-60 tanesi şifrelidir. Ankaradan alabildiğim güçlü frekansları 11354 V 27500 10922V 27500 10892H 27500 vb. aşağıdaki linklerde neden izleyip izleyemeyeceğinin cevapları vardır. kolay gelsin. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Öncelikle ''gungor1976'' ya teşekkürler ''aliharbiye'' arkadaşımız full alacagımı ifade etti bunu neye dayanarak söyluyor bilmek istiyorum .Şu anda çanak hotbirdde sabitli multifeed çubuguyla astra , eutelsat w3 hotbird alıyorum çubuk ayarıyla oynasam gungor arkadaşımın dediği uyduyu bulabilirmiyim ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Öncelikle ''gungor1976'' ya teşekkürler ''aliharbiye'' arkadaşımız full alacagımı ifade etti bunu neye dayanarak söyluyor bilmek istiyorum .Şu anda çanak hotbirdde sabitli multifeed çubuguyla astra , eutelsat w3 hotbird alıyorum çubuk ayarıyla oynasam gungor arkadaşımın dediği uyduyu bulabilirmiyim ?
    Arkadaşım Hotbird merkezli multifeed ile Nilesat izlemen çok zor. Merkezi Thor yapıp kaliteli bir offset çanakla nilesat,eutelsat w3 ve hotbird yakalaman mümkün.astra için bir şey söyleyemem denemen lazım.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri