Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Android Telefonlarýnýz için 5 Süper Canlý Duvar Kaðýdý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Android Telefonlarýnýz için 5 Süper Canlý Duvar Kaðýdý

Android Telefonlarýnýz için 5 Süper Canlý Duvar Kaðýdý.

Bir dosyanýn boyutu büyük olduðu için foruma ekleyemedim hepsini uplod linkinde bulabilirsiniz.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Samsung monte 5620 adroid islemcimidir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý soner_35 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Samsung monte 5620 adroid islemcimidir

Android iþlemci deðil iþletim sistemidir. Monte Standart java tabanlý iþletim sistemi kullanýyor.
    next ye 2000 cx super plus usb
    By realraven :sunglasses2:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eklediðim programlar android iþletim sistemli telefonlar içindir. Baþka bir telefona yüklemeye yada kurmayý denemeyin. aksi halde oluþacak sorunlardan ne ben nede süpersatforum sorumlu olmayacaktýr.sorumluluk kabul etmiyorum.
    Android iþletim sistemi için dosya program apk. uzantýsýdýr her apk uzantýlý program her telefona yüklenmemektedir. ben genel olarak orjinal romlarda çalýþacak her telefonda sorunsuz olarak çalýþacak programlarý paylaþacaðým.
    bazý programlar root iþlemi istemektedir root telefonun iþletim sistemini kýsaca kýrarak izn verilmeyen 3. parti yazýlýmlarý telefona kurmak için yapýlan bir anlamda kýrma iþlemidir risklidir , tecrübe ve cesaret gerektiren bir iþlemdir yanlýþ yapýlýnca telefonlarda kalýcý hasarlar oluþturabilmktedir vede telefonun geri dönüþümü olmamaktadýr forumda root gerektiren programlar paylaþýnca bu uyarýyýda yapacam .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri