Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: kablo tv abonesiyim ve 20 den fazla kanalý bulamýyorum yardýmm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon Nogood kablo tv abonesiyim ve 20 den fazla kanalý bulamýyorum yardýmm

ben kablolu tv abonesiyim ve 20 yi aþkýn kanalý tv de aratmama raðmen bulamýyorum bu sorunu nasýl çözebilirim yardýmlarýnýzý bekliyorumm:49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

televizyonun eski modelmi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nurisakar Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    televizyonun eski modelmi
    þþaðý yukarý eski sayýlýr ama ne fark ederki hem "s" bandýnda kanallar cýkýyo hemde "c" bandýnda kanallar cýkýyor ama bazý kanallar yok ve cok sayýda...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tunerýn hiper diðilse yayýnlar eksik cýkar arkadaþým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þöyle açýklayým normal tunerin kapasitesi(----)bukadarsa s bantlý tunerin kapasitesi(------)ama hiper bantýn kapatisesi ise(------------)bukadar uzundur eðer senin tuner normal yada s bantlýysa eksik yayýn çýkar.yani tunerin uzunluðu ile alakalýdýr bilgilerine

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkurler nuri bey kardeþim bi bakalým umarým tuner uzundurda bi sorun cýkmadan yayýnlarý alabilirim yoksa yeni tv almak zorunda kalacaðým yada bu tunerimi deðiþtirtsemm ne dersin????*

Kullanýcý Bilgi Menüsü

durumun iyiyse yeni bir tv al

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kablo tv mi teledünya ya geç tv ni deðiþtirme fiyatlarý ayný bildiðim kadar ile

Kullanýcý Bilgi Menüsü

belki küçük bi 37 ekran falan ii olur oda için zaten salonda uydu var ben uydunet için almak zorunda kaldým yoksa iþim olmazdý kablo tv ile falan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ayný sýkýntý bende de var üstelik benim tv yeni alalý bir ay oldu öregin 55.sýradan 61 sýraya altýyor veya 88 den 90 atlýyor çözüm ne bilemiyorum

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri