Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Trabzonspor yönetimi maça gelmiyor !..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Trabzonspor yönetimi maça gelmiyor !..

Trabzonspor Yönetim Kurulu, ortak bir karar alarak, Fenerbahçe maçı için Şükrü Saraçoğlu Stadı'na gitmeme kararı aldı.
    Bu kararda tüm yöneticilerin Başkan Sadri Şener'in yanında yer alma isteğinin yanı sıra, Başkan Şener ile Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Bekiroğlu'nun yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK'ya sevk edilmelerine tepkinin de yattığı öğrenildi.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Çebi, "Bu kararı ortak olarak aldık. Takımımıza maça uğurlayacağız, başarılar dileyeceğiz. Umarım yüzümüze güldürürler. Daha sonra maçı hep birlikte izleyeceğiz" diye konuştu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gitmediği iyi mi oldu acaba takım 1-0 yenik durumda manevi güç olabilirlerdi futbolculara

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TFF -cüneyt çakır'ı Fener maclarında kullanmamalı
    hem yıpranıyor
    hemde tapelerde ismi geçiyor
    kafası sakın değil bence.
    gökhan gönülü atmayıp aykutu atışı

54. dakikada Trabzonsporlu Aykut, Gökhan Gönül'e yaptığı müdahale sonrasında ikinci sarı karttan kırmızı görüp atıldı. Ancak Cüneyt Çakır'ın kırmızı kart gösterdiği sırada pozisyonun kahramanlarından Gökhan Gönül, hakemin yanına giderek Aykut'un kendisine faul yapmadığını; karta gerek olmadığını söyledi. Ancak Çakır yine de kırmızı kartını gösterdi.

Ziegler in faulü sarıkart yok

vs vs..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bırakın korusunlar feneri sezon sonu ceza vermemek için mücadele ediyorlar play-off tezgahıda fener için kuruldu siyasiler bile ceza almasın diye yasa çıkardı ben sezon bitiminde fifanın bizi ülke çapında avrupadan ve dünya uluslar arası sporundan men cezamızı bekliyorum o zaman bir türkiyemi önemli bir fenermi belli olucak...!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gereksiz hareketler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri