Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: yumatu ıq plus dongle yeni yazılım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı MOKUR33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu zamana kadar,firmanın yazılımlarını hem ekledim,hemde herkese yardımcı oldum.şimdi olaylar farklı.gördümki çoğu insanlara yıllardır yaptıklarım boşmuş.ne memolisi ne yazılım yapacakmış.sallıyorlar.erkekse eklesinde görelim.2 aydır sallıyor sizi,bu kesilirse elimde bidaha var diyor.hani kesildi şimdi data,nerde boş iş.arap forumundan alıp ekliyor.yok editledim,yok dongleyi ben yaptım.kimse bişey yaptığı yok.herkes gözünü açsın artık.benim kendi müşterilerim bana yeter.
    arkadaşım yazdıkların hiçte hoş değil hem benim verdiğim yazılımı kullanıyorsun hemde bu tarzda arkamdan konuşuyorsun herkes bilsin diye yazdım benim uydukurdunda baff ve yumato bölümünde verdiğim dongle yazılımını indirip kendi ismini yazılıma adapte edip sen yapmışgibi gösterip yayınlıyorsun arkadaşlar baksınlar benim verdiğim yazılıma yazılım tarihine saniyesine bakın mokurun verdiği yazılım benden alınıp ismi mokur olarak değiştirilip uydukurduna verilmiştir
    Alıntı mokur33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    1.mesaj,güncellenmiştir...
    baff 5000 gold -dongle donusum yazılımı--21-01-2012-MOKUR33.rar

memoli1478 den alıntıdır yazmak çokmu zor geliyor sana onun içinmi ismini değiştirdin şimdi gelip arkamdan konuşuyorsun herkes neyin ne olduğunu bilmesi için yazdım herkese kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

baf tvin yazılımı 24.01 2012 yazılımı eklenmiştir uydukurdunda burayada ekliyorum için açılsın
    Konu memoli1478 tarafından (24-01-2012 Saat 23:58 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

saolun arkadaslar inş. yukleyebilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yumatu ıq serisine oluyor mu bu yazılım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılım için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

YUMATU ıqplus dongle yeni yazılım

data 12526v2900

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart SOFT_TRUMAN_dongle....9-2-2012 yazılımı

SOFT_TRUMAN_dongle....9-2-2012 yazılımı

soft truman dongle-9-2-2012.rts.rar.zip,

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar allah askına bır yardım edın ben yumatu crx ıqplus cihaza dongle yazılımı attım

rs232 dende dıger cıhaz next 2000 e bagladım ama yumatu hiç bir sekılde kumanda ıslemını gormuyor ekranda
    status active
    end date 2012/06/20
    boyle kalıyor bır kac yazlım denedım aynı sonuc nerde hatam var anlamadım

hıç bır yayın açılmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehmetpasa Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaslar allah askına bır yardım edın ben yumatu crx ıqplus cihaza dongle yazılımı attım

rs232 dende dıger cıhaz next 2000 e bagladım ama yumatu hiç bir sekılde kumanda ıslemını gormuyor ekranda
    status active
    end date 2012/06/20
    boyle kalıyor bır kac yazlım denedım aynı sonuc nerde hatam var anlamadım

hıç bır yayın açılmıyor
    dongle yazılım ayarlı bir şekilde veriliyor ayarlarla oynamana gerek yok nexttinde twin protokol olması lazım bu özelliğini seç olmazsa twinli yazılım yükle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yukardaki iki yazılımdada açmıyor sorun hakkında bilgisi olan varmı?

Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri