Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: yumatu ýq plus dongle yeni yazýlým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

thanks

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hakan 77 kardes paylasim 5 gundur yok
    elnizde yazilim varsa ekleyinde bizde faydalanalim tesekurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alýntý tengo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hakan 77 kardes paylasim 5 gundur yok
    elnizde yazilim varsa ekleyinde bizde faydalanalim tesekurler
    arkadaþlar þuan btün forumlarda bulamazsýnýz yeni aktif yazýlýmlarý ben editleyecem buraya verecem iþlerim çok yoðun olduðu için fýrsat bulamýyorum inan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hakan 77 kardes kisa zamanda editlersen cok memnun oluruz tesekurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hakan 77 msn eklermisin arkadsim Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hakan 77 kardesim nerde kaldi donusm yazilimi yumatunun beklmedeyizde sonu ne olur bu isin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tengo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hakan 77 kardesim nerde kaldi donusm yazilimi yumatunun beklmedeyizde sonu ne olur bu isin
    tengo kardeþ ben saðlýk sorunlarým çok citti inan kalp hastasýyým sara hastasýyým bu saðlýk yüzünden býraktým cihazýn tamiratýyla biyandan olmuyor
    boþ vakti olan arkadaþlar hazýrlasýn memoli arkadaþ hazýrlar onun vakti var ben
    avatar yazýlýmýný yumatuya hazýrladým saðlýk sorunum yüzünden moralim iyice yitirdim inan bana

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kardes cok gecmis olsun allah sifa versin kardesim insallah en kisa zamanda toparlarsin takma kafana. tekrar gecmis olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart yazýlým

usta söz vermiþtin hani yazýlým verecem demiþtin hadi bizleri bekletme sözünde dur usta bekliyoruz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

buarada çok geçmiþ olsun usta kafana takma gelip geçer allah beterinden saklasýn seni aramýzda görmek isteriz allah acil þifalarversin usta

Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri