Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: yumatu ýq plus dongle yeni yazýlým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hakan_77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tengo kardeþ ben saðlýk sorunlarým çok citti inan kalp hastasýyým sara hastasýyým bu saðlýk yüzünden býraktým cihazýn tamiratýyla biyandan olmuyor
    boþ vakti olan arkadaþlar hazýrlasýn memoli arkadaþ hazýrlar onun vakti var ben
    avatar yazýlýmýný yumatuya hazýrladým saðlýk sorunum yüzünden moralim iyice yitirdim inan bana
    geçmiþ olsun,allah þifa versin...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazýlým aktifleþmiþ þuan w3 data aktif

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ok tesekurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yeni yazýlým ben denemedim aktifmi deðilmi siz yazýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yeni yazilim cikmis arkadaslar bugun veya yarin eklenir.memoli ustaya tesekurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dongle tv baðladýðýmda
    waiting info
    2012/06/20
    info1: 05010101
    info2:00000020
    info3.0x0000010
    yazýyor bu þekilde kalýyor yayýnlarý açmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý adur Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dongle tv baðladýðýmda
    waiting info
    2012/06/20
    info1: 05010101
    info2:00000020
    info3.0x0000010
    yazýyor bu þekilde kalýyor yayýnlarý açmýyor
    bu yazýlým çift tüner için deðil tek tünere yazýlýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hakan_77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu yazýlým çift tüner için deðil tek tünere yazýlýr
    elimde 2 adet IQ plus vardý biri büyük kasa diðeri küçük kasa ben küçük kasa yý dongle çevirdim ilk çevirdiðimde yayýlarý çözmüþtü bu vermiþ olduðunuz yazýlýmý dongle olan IQ plus a attým açmadý büyük kasa IQ plus da bir deðiþiklik yapmadým vermiþ olduðunuz yazýlýmý yanlýþ cihaza mý attým acaba?
    ilgilendiðiniz için teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý adur Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    elimde 2 adet IQ plus vardý biri büyük kasa diðeri küçük kasa ben küçük kasa yý dongle çevirdim ilk çevirdiðimde yayýlarý çözmüþtü bu vermiþ olduðunuz yazýlýmý dongle olan IQ plus a attým açmadý büyük kasa IQ plus da bir deðiþiklik yapmadým vermiþ olduðunuz yazýlýmý yanlýþ cihaza mý attým acaba?
    acmasý lazým arkadasým.bende senýn gýbý yumatu kucuk kasa ýq plus ý dongle yaptým.ýlk yazýlýmlada acýyordu.su son yazýlýmlada acýyor.ben ýnpax 9100 ýle kullanýyorum.buyuk kasadaký sssp veya northstar secengýný aktýf hale getýr.olmazsa eger yazýlýmý yenýden atmayý dene.ama verýlen son yazýlým aktýf.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

24 mesajdaki yazýlýmýný yüklet +rs232 çapraz kablo diðer yumatu twin özl seç
    yazýlým yabancý forumdan alýntýdýr son yazýlýmdýr skylarda donma sorunu var

Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri