Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: yumatu ýq plus dongle yeni yazýlým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hakan77 iyi aksamlar kardes nasilsin msnden gorusme imkanimiz varmi acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kimsenin yazýlým yaptýðý falan yok.siteden alýp ekleniyor. iþte burada bütün yazýlýmlar... Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selim usta baffi kapattin herhalde data kesikte suan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tengo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    selim usta baffi kapattin herhalde data kesikte suan
    sizi bilmem ama bende twin açýk.toplam 225 kanal açýlýyor.astra19-hotbird13+nilsat+sprz .forumdaki olan yazýlým, 20-30 kanal açýyordu. kendi müþterilerimden baþkasýna yüklemiyorum artýk.nankör insanlarýn hepsini gördüðüm için. 4, 4 lük insanda çok tabikii.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usta sizin elinizde yazilim var guzelde insanlarla paylasmadiktan sonra bir anlami kalmiyor yillrdir bu forumlarda yazilim verildi ucretsiz, bir surude insanda faydalandi bu yazilimlardan belki sizde zamaninda faydalandiniz baskasinin verdigi yazilimdan simdi bu isi paraya cevirdiniz ceverdiginiz miktarda biraz mantikli olsa iyi. neyseonemli degil ben ceviririm cihazimi donusm yazilimini atarim isimi gorurum. 2 . 3 kanalda eksik olsun suprizlerde pek ilgimi cekmiyor varsa tabi.... ama 4x4 insanlar bence forumlarda yazilimlari bedava veren insanlarin faydalanmasi icin emek harcayan insanlardir. yazilimi ucretli satanlarin carpim degeri ne olur ona insanlar karar veryor zaten 000xxx000bunun gibi kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tengo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    usta sizin elinizde yazilim var guzelde insanlarla paylasmadiktan sonra bir anlami kalmiyor yillrdir bu forumlarda yazilim verildi ucretsiz, bir surude insanda faydalandi bu yazilimlardan belki sizde zamaninda faydalandiniz baskasinin verdigi yazilimdan simdi bu isi paraya cevirdiniz ceverdiginiz miktarda biraz mantikli olsa iyi. neyseonemli degil ben ceviririm cihazimi donusm yazilimini atarim isimi gorurum. 2 . 3 kanalda eksik olsun suprizlerde pek ilgimi cekmiyor varsa tabi.... ama 4x4 insanlar bence forumlarda yazilimlari bedava veren insanlarin faydalanmasi icin emek harcayan insanlardir. yazilimi ucretli satanlarin carpim degeri ne olur ona insanlar karar veryor zaten 000xxx000bunun gibi kolay gelsin
    bu zamana kadar,firmanýn yazýlýmlarýný hem ekledim,hemde herkese yardýmcý oldum.þimdi olaylar farklý.gördümki çoðu insanlara yýllardýr yaptýklarým boþmuþ.ne memolisi ne yazýlým yapacakmýþ.sallýyorlar.erkekse eklesinde görelim.2 aydýr sallýyor sizi,bu kesilirse elimde bidaha var diyor.hani kesildi þimdi data,nerde boþ iþ.arap forumundan alýp ekliyor.yok editledim,yok dongleyi ben yaptým.kimse biþey yaptýðý yok.herkes gözünü açsýn artýk.benim kendi müþterilerim bana yeter.
    Konu MOKUR33 tarafýndan (24-01-2012 Saat 16:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben verdim mokur 33 sen rahat ol senin makinanda var elimde istersem ondanda alýr veririm sen rahat ol sende arap formlarýndan çalýorsun sonrada yazýlýmý firmadan aldým yok para yatýrdým die sallýorsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý pioneer6633 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben verdim mokur 33 sen rahat ol senin makinanda var elimde istersem ondanda alýr veririm sen rahat ol sende arap formlarýndan çalýorsun sonrada yazýlýmý firmadan aldým yok para yatýrdým die sallýorsun
    nereye ekledin.bekliyorum hadi ekle. lafla peynir gemisi yürümüyor.hadi bakalým ne zaman ekleyeceksin olmayan biþey.
    erkek gibi eklede göreyim...
    Konu MOKUR33 tarafýndan (24-01-2012 Saat 21:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mokur usta en gec 2 gun sonra yine burda goruselim bakalim kim salliyor kardes

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazilimlar veriliyor az kaldi kardes sabret

Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri