Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: yumatu ýq plus dongle yeni yazýlým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý MOKUR33 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu zamana kadar,firmanýn yazýlýmlarýný hem ekledim,hemde herkese yardýmcý oldum.þimdi olaylar farklý.gördümki çoðu insanlara yýllardýr yaptýklarým boþmuþ.ne memolisi ne yazýlým yapacakmýþ.sallýyorlar.erkekse eklesinde görelim.2 aydýr sallýyor sizi,bu kesilirse elimde bidaha var diyor.hani kesildi þimdi data,nerde boþ iþ.arap forumundan alýp ekliyor.yok editledim,yok dongleyi ben yaptým.kimse biþey yaptýðý yok.herkes gözünü açsýn artýk.benim kendi müþterilerim bana yeter.
    arkadaþým yazdýklarýn hiçte hoþ deðil hem benim verdiðim yazýlýmý kullanýyorsun hemde bu tarzda arkamdan konuþuyorsun herkes bilsin diye yazdým benim uydukurdunda baff ve yumato bölümünde verdiðim dongle yazýlýmýný indirip kendi ismini yazýlýma adapte edip sen yapmýþgibi gösterip yayýnlýyorsun arkadaþlar baksýnlar benim verdiðim yazýlýma yazýlým tarihine saniyesine bakýn mokurun verdiði yazýlým benden alýnýp ismi mokur olarak deðiþtirilip uydukurduna verilmiþtir
    Alýntý mokur33 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    1.mesaj,güncellenmiþtir...
    baff 5000 gold -dongle donusum yazýlýmý--21-01-2012-MOKUR33.rar

memoli1478 den alýntýdýr yazmak çokmu zor geliyor sana onun içinmi ismini deðiþtirdin þimdi gelip arkamdan konuþuyorsun herkes neyin ne olduðunu bilmesi için yazdým herkese kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

baf tvin yazýlýmý 24.01 2012 yazýlýmý eklenmiþtir uydukurdunda burayada ekliyorum için açýlsýn
    Konu memoli1478 tarafýndan (24-01-2012 Saat 23:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saolun arkadaslar inþ. yukleyebilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yumatu ýq serisine oluyor mu bu yazýlým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazýlým için teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

YUMATU ýqplus dongle yeni yazýlým

data 12526v2900

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart SOFT_TRUMAN_dongle....9-2-2012 yazýlýmý

SOFT_TRUMAN_dongle....9-2-2012 yazýlýmý

soft truman dongle-9-2-2012.rts.rar.zip,

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar allah askýna býr yardým edýn ben yumatu crx ýqplus cihaza dongle yazýlýmý attým

rs232 dende dýger cýhaz next 2000 e bagladým ama yumatu hiç bir sekýlde kumanda ýslemýný gormuyor ekranda
    status active
    end date 2012/06/20
    boyle kalýyor býr kac yazlým denedým ayný sonuc nerde hatam var anlamadým

hýç býr yayýn açýlmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mehmetpasa Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaslar allah askýna býr yardým edýn ben yumatu crx ýqplus cihaza dongle yazýlýmý attým

rs232 dende dýger cýhaz next 2000 e bagladým ama yumatu hiç bir sekýlde kumanda ýslemýný gormuyor ekranda
    status active
    end date 2012/06/20
    boyle kalýyor býr kac yazlým denedým ayný sonuc nerde hatam var anlamadým

hýç býr yayýn açýlmýyor
    dongle yazýlým ayarlý bir þekilde veriliyor ayarlarla oynamana gerek yok nexttinde twin protokol olmasý lazým bu özelliðini seç olmazsa twinli yazýlým yükle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yukardaki iki yazýlýmdada açmýyor sorun hakkýnda bilgisi olan varmý?

Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri