Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
61 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: yumatu ýq plus dongle yeni yazýlým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart yumatu ýq plus dongle yeni yazýlým

yeni yazýlým
    Konu hakan_77 tarafýndan (28-01-2012 Saat 23:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þuan bu yazýlým kesintisiz donma yok yeni dongle çýkmýþ onun yazýlýmý 3329c çipe uygundur þuan yazýlýmýný bulamýyorum bulursam eklerim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

birinci mesaja verdiðim dosya recevier yazýlýmýdýr bilginize dongle yazýlým yazýlýydý baktým öyle deðil ilerde güzel full donmasýz yeni dongle verecem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hakan 77 kardesim elimde baff 6000 gold twin var 3329c islemci . senin verdigin yazilimlari bu cihazda kullanabilirmiyiz yani ek cihaz veya aparat olmadan dongle yapilabilirmi yada bu cihaza bir yaziliminiz varmi tesekurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

verdiðim yazýlým bafýn anakartý için ama 2ci kartýn yazýlýmýdavar oda w3 ten data alýyor arasan bulursun verecektim boþ zamaným yok cihazlarýn fiziksel sorunlarýyla uðraþýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

zaten daha önceden verilen yazýlýmla donmasýz hotbird full izleniyor yumatu crx dongle yazýlýmda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

thank you a lot

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Günaydýn,

2-3 gündür paylaþým alamýyorum sizde durum nasýl arkadaþlar
    Bilgi veriseniz sevinirim.

Teþekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

malesef hala ayný kardes.beklemedeyýz.ya hýc gelmýyýcek yada extra kanallarla gelýcek.ama yapacak býrsey yok buda bý ýsýn cýlvesý.ýnsallah gelýr dýye umýt edýyoruz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alýntý AYFLY Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    malesef hala ayný kardes.beklemedeyýz.ya hýc gelmýyýcek yada extra kanallarla gelýcek.ama yapacak býrsey yok buda bý ýsýn cýlvesý.ýnsallah gelýr dýye umýt edýyoruz.
    bu aralar cihazýn tamiratýyla uðraþýyorum yeni yazýlým gelecektir çýkarsa boþ vaktim olursa buraya eklerim ayrýca daha süprizler var

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri