Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: nextwave 100000xfta video sinyali yok?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart nextwave 100000xfta video sinyali yok?

Sabah şerifleriniz hayırlı olsun arkadaşlar. bana bir kaç gün önce bu cihaz sinyal yok hatası yüzünden gelmişti, şimdi ise bana video sinyali yok hatası yüzünden tekrar geri geldi? arkadaşlar cihaz dayzeye bağlı iken bazen sık sık bazende az yapıyor bu hatayı video sinyali yok yazdığı zaman içinden ufak bir çıt sesi çıkıyor nerden olduğunu anlamadım, böyle bir sorunu daha önce yaşayan arkadaş varmı acaba neden yapar bilgisi olan arkadaşın yardımına ihtiyacım var saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sinyal yok hatasından gelince ne yaptınız?Beslemede değişiklik yaptınız mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar cihazda komple çıkma besleme denildi, orjinal beslemenin bütün condesetör leri değiştirilip denendi cihaz yine aynı hatayı vermeye devam ediyor. video sinyali yok diyor, kimsenin başına gelmemişmi bu arıza hayret bişey şey ya......
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar cihazda komple çıkma besleme denildi, orjinal beslemenin bütün condesetör leri değiştirilip denendi cihaz yine aynı hatayı vermeye devam ediyor. video sinyali yok diyor, kimsenin başına gelmemişmi bu arıza hayret bişey şey ya......
    aynı cihazdan değilde bana bafftech geldi donmalar oluyordu cihazda daha sonra sinyal oluduğu halde yayın gitti ve video sinyali yok yazısı geliyordu ekrana tunerin içinde 100 mf 16v kondansatör vardı onu değiştim ve sorun düzeldi seninde tunerde bi hata olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next teknik servisi aradım tunerden yaptığını söylediler, tunerde entegre var onun değişmesi gerktiyini söylediler bana sanırım cihazı sahibine iade edip yeni bir cihaz verecem ilgini çok teşekkürler ediyorum saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

6. 12-06-2019, 18:40

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri