Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: star tv bulunama sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart star tv bulunama sorunu

dreambox 800 hd prv de 11054 H 30000 5/6 frekansında star tvyi bir türlü bulamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar yok mu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Star tv sağlayıcılar kısmında servisler bölümünde oldugu için bulamayabilirsiniz.Önce oraya bakın bence

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nba tv olarak cıkıyor bende star belkı sızdede oyledir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı krbk78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dreambox 800 hd prv de 11054 H 30000 5/6 frekansında star tvyi bir türlü bulamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar yok mu?
    ntv ve ntv spor,u buluyorsan onuda bulman lazım..
    ELİNE,BELİNE,DİLİNE SAHİP OL. HZ.ALİ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bende bulamıyorum yeni frekansını tarattım orda bir kaç kanal çıktı nereye kaydetmiş olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

11054 h 30000 taratın cihazınız bulur star tv yi
    cihazınızdan uydu seçimi all olursa başka uydular kayıtlı ise en sona atar 1den geriye dogru bakın uydu seçiminbde türksatı seçerseniz türksat uydusuna gelir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım ntv nin frekansını uydudan sil sonra manuel olarak frekansı yaz tarat çıkması lazım başka uyduda öyle yaptım senin uyduda olurmu bilmem dene...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağolasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende next 2000 cihaz var...star tv yi bulmak için 11054 nolu frekansı komple silip tekrar ekledim ve tarattım. öyle buldu...silmeden taratırsan bulmuyor...silmek lazım...
    selametle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm sevgili dostlar uzun bir sre aranıza katılamadım. konumuz sanırım star tv nin bulunamamsı biliyorsunuzki star tv yayını artık 11054 / H 30000 de çıkmaktadır. star tv yayını bu frekans üzerinde aynı zamanda HD yayını yapmaktadır. bu yüzden bu frekansı taratırken şifresiz manuel arama yapın kesinlikle çıkacakdır.11054 /H 30000 yazın ve şifresiz manuel tarama yapın ve star tv yi izleyin..iyi seyirler diliyorum.sevgiyle kalın. allaha emanet olun. saygılar digiman2005

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri