Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: star tv bulunama sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart star tv cıkmıyor

Arkadaşlar lüften yardım edin Eurostar izlemekten bıktım, yeni frekansları yazıyorum ama ya other diye saşma sapan kanallar çıkıyor ya da hiç bir şey cıkmıyor.nba tv ntv falanda yok yazıldığı gibi...kral tv vs de yok..arçelik marka uydu alıcı freakns yazılıp aranıyor bu alette frekans ekle sil yok sizin cihazlardaki gibi,frekansı yazıp arattırılıyor ama cıkmıyor lütfennn.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı çağlaçağ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar lüften yardım edin Eurostar izlemekten bıktım, yeni frekansları yazıyorum ama ya other diye saşma sapan kanallar çıkıyor ya da hiç bir şey cıkmıyor.nba tv ntv falanda yok yazıldığı gibi...kral tv vs de yok..arçelik marka uydu alıcı freakns yazılıp aranıyor bu alette frekans ekle sil yok sizin cihazlardaki gibi,frekansı yazıp arattırılıyor ama cıkmıyor lütfennn.
    bu frekansı sil yeniden tarat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nba tv olarak cıkıyor ...............

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dreambox 800HD PVR kullanıyorum bende de star TV yok hatta DOĞUŞUN hiç bir kanalı yok kanal listesinde gayet güzel var ama görüntü namına bişey yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende next 2000 cihaz var...star tv yi bulmak için 11054 nolu frekansı komple silip tekrar ekledim ve tarattım. öyle buldu...silmeden taratırsan bulmuyor...silmek lazım...
    selametle...
    hacı bu işliyo adam bulmuş hepinz bunu yapın yazana da teşkkür ettm :45:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri