Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: star tv hakkında...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart star tv hakkında...

arkadaşlar bende next 2000 cx süper plus var.
    star tv nin frekansı değiştiğinden kanal d nin reklam kanalı geliyor artık onun yerine...
    star ın yeni kanalını bulmak için otomatik arama yaptırdım...(11054-30000 olarak) starı buldu ama kanal listesinde ben o kanalı bulamıyorum...alfabetik sıralama yaptığım halde çıkmadı... eski kanalı silip yeniden tarattım star tv yi buldu...fakat listede çıkmıyor. sadece star tv hd diye bir kanal çıkıyor ama oda şifreli. ne yapabilirim...?
    selametle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeşim cihazdan 11054 30000 yatay frekansını silip yeniden yazıp tarattır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende otomatik taramaya verdim star tv çıktı gene taramaya verdim star tv gitti doğan tv geldi ama ekranı yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bende next 2000 cx süper plus var.
    star tv nin frekansı değiştiğinden kanal d nin reklam kanalı geliyor artık onun yerine...
    star ın yeni kanalını bulmak için otomatik arama yaptırdım...(11054-30000 olarak) starı buldu ama kanal listesinde ben o kanalı bulamıyorum...alfabetik sıralama yaptığım halde çıkmadı... eski kanalı silip yeniden tarattım star tv yi buldu...fakat listede çıkmıyor. sadece star tv hd diye bir kanal çıkıyor ama oda şifreli. ne yapabilirim...?
    selametle...
    frekansı sil yeniden ekleyip tarattır listenin sonuna ekler yeni kanalları
    Konu yargıç_1 tarafından (18-01-2012 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ok. deneyeceğim arkadaşlar...teşekkürler...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri