Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/22 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
212 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Sunny Sky Modüllü Cihazlar İçin Modul Guncelleme Dosyaları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umut23 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    anlatamadim usta yani simdi bendeki makina fta kanalarida acmiyor
    bendeki makina sunny 1030dci
    fta ve ci olan makinalar acmaz H/W 12.03.A5 olan yani cım yada türkçe deyimle içerisinde sky modül olan cihazlar acar sizin cihazınız dci olduğu için acmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tike® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    fta ve ci olan makinalar acmaz H/W 12.03.A5 olan yani cım yada türkçe deyimle içerisinde sky modül olan cihazlar acar sizin cihazınız dci olduğu için acmaz
    ya arkadasim ben yukarda arapcami yaziyorum fta nin ne oldugunu bilmiyormusun ben diyorum ki benim makina sunny sky tabanli ama ben yu softweri yukledim simdi degil ***wxx normal kanallarida acmiyorr ben bunu demek istiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umut23 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya arkadasim ben yukarda arapcami yaziyorum fta nin ne oldugunu bilmiyormusun ben diyorum ki benim makina sunny sky tabanli ama ben yu softweri yukledim simdi degil ***wxx normal kanallarida acmiyorr ben bunu demek istiyorum
    Modul yazılımını yanlış yuklediniz sanırım emin olmanız lazım h -w sine uygun mu?o ilk yuklediginiz dosya
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazına yanlış yuklemeden dolayı modulun çökmüş allta verdiğim no/av duzeltme dosyasını sıra ile yukle dosyayı mesaj bire ekledim........

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kızma yaw yanlış anlamışız neyse memedim cevap yazmış dosyaları yükleyin düzelir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ok tskler ben simdi deneyecegim cevabini bittikten sonra sizede bildirecem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben ostede dedigim gibi ikisinide yaptim ikisde oldu ama simdi butun kanalarda no/av veriyor fta lardada ayni acaba ben nerde yanlis yaptim
    birde simdi fark ettim makinaya osten baktigimda izzgaradan beyaz etiketli oldugunu goruyom acaba sorun olurmu makinaya yanlsi yukleme yapmam
    beyaz etiketli ise rd-2 dosyasını kupatsky ile yukleyeceksin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ewt simdi makina normal calismaya basladi fta kanalari aciyor
    ama sesinde problem var yukseltip alcaltamiyorum sorun degil
    beki ben bu ***wxx kanalri izlemem izin kandi h/w kullanmam lazim benim makinem beyaz etiketli rd2 olsa gerek arkadasin dedigi gebi yardimlariniz icin cok tskler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ewt simdi makina normal calismaya basladi fta kanalari aciyor
    ama sesinde problem var yukseltip alcaltamiyorum sorun degil
    beki ben bu ***wxx kanalri izlemem izin kandi h/w kullanmam lazim benim makinem beyaz etiketli rd2 olsa gerek arkadasin dedigi gebi yardimlariniz icin cok tskler
    bak arkadaşım olsa gerekle olmuyor cihazın h/w,sine uygun yazılımı yuklemedinmı boyle zorluklar oluyor onun için uygun h/w li yazılımları yuklemelısın ses olayına gelınce R_EK-60040SKYZ_HW-12.03.A5_060801
    yazılımı yukkle ardındanda beyaz etikelı rd2 modul yazılımı yukle hepsı düzelır saygılar.............

Sayfa 3/22 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri