Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/22 ÝlkÝlk 12345678910111213 ... SonSon
212 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Sunny Sky Modüllü Cihazlar Ýçin Modul Guncelleme Dosyalarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý umut23 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    anlatamadim usta yani simdi bendeki makina fta kanalarida acmiyor
    bendeki makina sunny 1030dci
    fta ve ci olan makinalar acmaz H/W 12.03.A5 olan yani cým yada türkçe deyimle içerisinde sky modül olan cihazlar acar sizin cihazýnýz dci olduðu için acmaz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tike® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    fta ve ci olan makinalar acmaz H/W 12.03.A5 olan yani cým yada türkçe deyimle içerisinde sky modül olan cihazlar acar sizin cihazýnýz dci olduðu için acmaz
    ya arkadasim ben yukarda arapcami yaziyorum fta nin ne oldugunu bilmiyormusun ben diyorum ki benim makina sunny sky tabanli ama ben yu softweri yukledim simdi degil ***wxx normal kanallarida acmiyorr ben bunu demek istiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý umut23 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ya arkadasim ben yukarda arapcami yaziyorum fta nin ne oldugunu bilmiyormusun ben diyorum ki benim makina sunny sky tabanli ama ben yu softweri yukledim simdi degil ***wxx normal kanallarida acmiyorr ben bunu demek istiyorum
    Modul yazýlýmýný yanlýþ yuklediniz sanýrým emin olmanýz lazým h -w sine uygun mu?o ilk yuklediginiz dosya
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazýna yanlýþ yuklemeden dolayý modulun çökmüþ allta verdiðim no/av duzeltme dosyasýný sýra ile yukle dosyayý mesaj bire ekledim........

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kýzma yaw yanlýþ anlamýþýz neyse memedim cevap yazmýþ dosyalarý yükleyin düzelir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ok tskler ben simdi deneyecegim cevabini bittikten sonra sizede bildirecem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben ostede dedigim gibi ikisinide yaptim ikisde oldu ama simdi butun kanalarda no/av veriyor fta lardada ayni acaba ben nerde yanlis yaptim
    birde simdi fark ettim makinaya osten baktigimda izzgaradan beyaz etiketli oldugunu goruyom acaba sorun olurmu makinaya yanlsi yukleme yapmam
    beyaz etiketli ise rd-2 dosyasýný kupatsky ile yukleyeceksin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylaþým için teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ewt simdi makina normal calismaya basladi fta kanalari aciyor
    ama sesinde problem var yukseltip alcaltamiyorum sorun degil
    beki ben bu ***wxx kanalri izlemem izin kandi h/w kullanmam lazim benim makinem beyaz etiketli rd2 olsa gerek arkadasin dedigi gebi yardimlariniz icin cok tskler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ewt simdi makina normal calismaya basladi fta kanalari aciyor
    ama sesinde problem var yukseltip alcaltamiyorum sorun degil
    beki ben bu ***wxx kanalri izlemem izin kandi h/w kullanmam lazim benim makinem beyaz etiketli rd2 olsa gerek arkadasin dedigi gebi yardimlariniz icin cok tskler
    bak arkadaþým olsa gerekle olmuyor cihazýn h/w,sine uygun yazýlýmý yuklemedinmý boyle zorluklar oluyor onun için uygun h/w li yazýlýmlarý yuklemelýsýn ses olayýna gelýnce R_EK-60040SKYZ_HW-12.03.A5_060801
    yazýlýmý yukkle ardýndanda beyaz etikelý rd2 modul yazýlýmý yukle hepsý düzelýr saygýlar.............

Sayfa 3/22 ÝlkÝlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri