Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 6/22 ÝlkÝlk 12345678910111213141516 ... SonSon
212 sonuçtan 51 ile 60 arasý

Konu: Sunny Sky Modüllü Cihazlar Ýçin Modul Guncelleme Dosyalarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sunnyciler,kaoncular ,12.03.a5 'ler þu an açýk mý ben dün akþam seyrediyordum ama þimdi yok.ekran kayma yapmýyo ,standardizet diye þifre uyarýsý geliyo yoksa budamý multýler gibi ,sistem mi deðiþtirdi ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende next 7600 sky cihaz var.ben bu cihaza bu yazýlýmý atabilirmiyim.modül rd2 beyaz etiket rd rc rd2 ým yazýyur.btm yazýkýmý var.üstüne atabililrmiyim,açýklarsýnýz çok sevinirim

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý UYANIK Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bende next 7600 sky cihaz var.ben bu cihaza bu yazýlýmý atabilirmiyim.modül rd2 beyaz etiket rd rc rd2 ým yazýyur.btm yazýkýmý var.üstüne atabililrmiyim,açýklarsýnýz çok sevinirim
    bu yazýlýmý atabilirsin arkadaþým cihazýnýzýn modülüne

Kullanýcý Bilgi Menüsü

*** xxx uçmuþtur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bügün saat 22,11 itabariyle göstermemektedir ... dün açmýþtý ama þuan yok bu verdiniz yazýlým larýda denedim ama þuan yok izleyen varmý .... saygýlar.....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kaan66 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bügün saat 22,11 itabariyle göstermemektedir ... dün açmýþtý ama þuan yok bu verdiniz yazýlým larýda denedim ama þuan yok izleyen varmý .... saygýlar.....
    Þu an yayýn yok arkadaþým Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arattýrýyorum *** vievi bulmuyor acaba frekansmý degýstýrdý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þu an itibariyle kanal yok,ne olduðuda belli deðil.kanalýn resmi sitesinde hala 12360 yazýyor.bilginize

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar yukardaki yazýlýmý sunny 1030 sky cihaza yükledim cözüyordu ama bugün yok. cihazda kaon yazýlýmý var baya iyi bi kanaldý *** view xxx 12360 H 27500 inþallah yine gelir kolay gelsin saygýlar

Sayfa 6/22 ÝlkÝlk 12345678910111213141516 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri