Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/26 1234567891011 ... SonSon
255 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Sunny 1030 DCI/7010 D-DCI/7011 D-DCI/7012 D-DCI/8020 D-DCI Sorunlar ve Cözümleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon2 Sunny 1030 DCI/7010 D-DCI/7011 D-DCI/7012 D-DCI/8020 D-DCI Sorunlar ve Cözümleri

Merhaba

Arkadaþlar diðer konu çok aðýrlaþtýðý için yeni bir konu açma gereði duydum,

Bu bölümde 12.0X.XX & 12.CX.00 - 16.0X.AX & 16.CX.XX cihazlar hakkýnda sormak,öðrenmek istediðiniz konularý paylaþalým..Baþka bir konu açmamaya özen gösterelim..Tek konudan gidilirse ayný sorunu yaþayan bir arkadaþ mesaj yazma gereði duymadan bu topicde kendi sorununu çözmüþ olur..

A board cihazlarýn,fabrika tarafýndan verilen en son emu yazýlýmlarýný bu konuya ekliyorum ihtiyaç duyan arkadaþlar için kolaylýk saðlamýþ oluruz.. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ile yükleme yapýnýz..!
    Konu HCakir tarafýndan (16-12-2011 Saat 03:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sanny 7010 dcýz (at-12.01.a5)cihazým var þu anda turksat,sirüs ve hotbird de program atarak izleyebileceðim hangi kanallar var hangi programý atmalýyým þimdiden teþekkürler
    Konu yilmazkaynar tarafýndan (25-11-2008 Saat 17:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yilmazkaynar Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sanny 7010 dcýz (at-01.12.a5)cihazým var þu anda turksat,sirüs ve hotbird de program atarak izleyebileceðim hangi kanallar var hangi programý atmalýyým þimdiden teþekkürler
    Cihazýnýza stream yazýlým yükleyerk Sirius uydusundaki public olan kanallarý izleyebilirsiniz..

Yazýlýmýz Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Yazýlým yüklemeden önce Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. yükleyiniz..Yazýlýmý yüklemeniz için gerekli olan loader programý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Ek olarak bu yazýlýmda thor uydusundaki digi tv paketide açýlmaktadýr..ve bence sirius deðilde thor uydusu daha kaliteli ve kanal seçeneði çok daha fazladýr..

Saygýlar
    Konu HCakir tarafýndan (25-11-2008 Saat 17:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usta bana sunny 16,00,a1 mavi menü yazýlým nerde kaan team yazýlým türkçe olmadýgý için vazgectim sunny nerde
    yanýklarda iz býrakmaz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ÞRARSKOZ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    usta bana sunny 16,00,a1 mavi menü yazýlým nerde kaan team yazýlým türkçe olmadýgý için vazgectim sunny nerde
    1.mesaja yükledim..atmup113usr ile yükleyiniz..yazýlýmý almazsa atmup103'ü deneyin..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    1.mesaja yükledim..atmup113usr ile yükleyiniz..yazýlýmý almazsa atmup103'ü deneyin..!
    usta ellerine saglýk 113usr ile yükledim sorunsuz bir þekilde teþekkür ederim saygýlar
    yanýklarda iz býrakmaz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler emeðine saðlýk ustam
    Konu yilmazkaynar tarafýndan (25-11-2008 Saat 18:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler ustam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yilmazkaynar Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    iki saattir bir cevap yazmadýn boþunamý bekliyorum yoksa
    teþekkürler ustam
    8 dk.sonra cevabýnýzý yolladým...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1030 cihazým var .normalinde türksata gecmeden önce sorunsuz izliyordum tursat 3 a yý ekledikten sonra .önce cihaz kendi kendine acýlýp kapanmaya sonrasýnda cihazýn ön panelinde ekran gelip gitmeye fiþi cýkarýp tekrar taktýðýmda gelip gitmeye baþladý sonrasýnda bir kac kez üstüste arkasýndaki acma kapama düðmesine basýnca kendi kendine geliyordu.bu akþam ise tek harf kalmaya baþladý önce normalinde acýlýyor ön paneldeki yazýlar görülüyor sonrasýnda tek harf kalýyor baþka bir yazýlým atsam sorun hallolurmu acaba bu konuda yardýmcý olabilirmisiniz sevgili ustalar

FÝLYOS GAR ÞEFLÝÐÝ

Sayfa 1/26 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri