Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: NEXT YE 2000 DOBRATECH 20.36 yazilimi ariyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart NEXT YE 2000 DOBRATECH 20.36 yazilimi ariyorum

Iyi gunler.Arkadaslar Dobratechin
    20.36 yazilimi bu sitede varmi ? Ben
    bulamadim,rica ederim bana yardimci
    olun.NEXT YE 2000 DOBRATECH 020.36
    (2010 Ekim) yazilimi kullanmak
    istiyorumda,bulmam icin yardimci olun..Saygilar !

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next yazılımları

Alıntı Genceli_HD Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Iyi gunler.Arkadaslar Dobratechin
    20.36 yazilimi bu sitede varmi ? Ben
    bulamadim,rica ederim bana yardimci
    olun.NEXT YE 2000 DOBRATECH 020.36
    (2010 Ekim) yazilimi kullanmak
    istiyorumda,bulmam icin yardimci olun..Saygilar !
    next yazılımları Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yazılımlar görmen için ilk önce kullandığın uydu alıcısını seç sonra yeni yazılımı seç

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next in yeni yazılımları bu adresde Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kubilaysa Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    next in yeni yazılımları bu adresde Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    twitter adresini sistem kabul ettmedi twiter adını değiştirince girin alın ***ys ve yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kubilaysa Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    next dobretech yeni yazılımı loader ve ***s bu adrede Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ve Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. web adreslerinden son yazılımları inderebilirsiniz redlina br 5000 hh yazılımı hatalı kör tarama kısmı var çalışmıyor next dobretech 2012 şubat yazılımı media player ekletisini kaldırmış flash usb bellek le yeni yazılımda film izlenmiyor 21.66 yazılımı yükledim bu yazılımı film izleyemedim bu yazılımla tekrar 21.33 yazılımı ekledim film izleye bildim Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. hesabıma loader next in şubat 2012 yazılımı var linke girerseniz 4shared sayfamdan alabilirsiniz. *** leri paylaştım canal+hollanda ve hustler global tv. rai ***sleri var next yazılımıda paylaşcam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

21.39 2011.1.11 yazılımıile flash bellekle film izlene biliyor yeni yazılımla izlenmiyor boşuna yüklememyinnext dobretech ve next lerin son yazılımlarında media playerkaldırılmış sistem den next dobretach hd son yazılımda usb ile film izlenmiyor. izlemek isteyenler 21.39 yazılımını kullansın bu yazılımı paylaşcam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Daha da gelişmesi gerekirdi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı küntagsu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Daha da gelişmesi gerekirdi.
    sana önereceğim yazılım 20.39 yazılımı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. 20.66 hiç önermiyorum bu yazılımla film izlenmiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. tıkla girişe tıkla yazılıma tıkla sonra next dobretech e tıkla 21:39 yazılımına tıla 20:36 yazılımına sakın bulup ta yükleme makinan both yapar yani yebi yazılımı yükleyemezsin sonra üç yazılım var sayfa da 21:66 bu yazılımı yükledim film izleyemedim 21:39 yükledim izledim 21:33 yazılımı tercih senin

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri