Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Fifa 2012 siyah ekran sorunu lütfen yardım edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Fifa 2012 siyah ekran sorunu lütfen yardım edin

Arkadaşlar bir sorunum var lütfen yardımcı olur musunuz?Beyler bilgisayara Fifa 2012 yi yükledim açtım açınca ekran siyah oluyor sesler geliyor ama görüntü yok hatta menü seslerini bile duyuyorum ama görüntü yok. Bilgisayarım Asus marka Nvidia ekran kartını kullanıyorum. Ekran kartıyla biraz oynadım şimdi tüm oyunlarda aynı şey oluyor. Ekran kartını nasıl güncelleyebilirim yardımcı olur musunuz?
    Eğer güncellemeden çözülecek bir yol varsa onu söyleyin lütfen yardım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kıpkırmızımsı Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar bir sorunum var lütfen yardımcı olur musunuz?Beyler bilgisayara Fifa 2012 yi yükledim açtım açınca ekran siyah oluyor sesler geliyor ama görüntü yok hatta menü seslerini bile duyuyorum ama görüntü yok. Bilgisayarım Asus marka Nvidia ekran kartını kullanıyorum. Ekran kartıyla biraz oynadım şimdi tüm oyunlarda aynı şey oluyor. Ekran kartını nasıl güncelleyebilirim yardımcı olur musunuz?
    Eğer güncellemeden çözülecek bir yol varsa onu söyleyin lütfen yardım...

Slm arkadaşım burdan Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesinden ekran kartınızı güncel Driver indirip kurubilirsiniz selametle....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri