Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Amstrad 19500 HD 2.10 yeni yazılım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Amstrad 19500 HD 2.10 yeni yazılım

slm. Amstrad 19500 HD 19500 Ver:2.10 2.şubat.2012yeni yazılım

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sayfasında yayınlanmıştır. hayırlı olsun.yazılımlar rar dosyası olarak verilmiş olsa daha iyi olurdu bence . internetten yüklerken makina kitlenme gibi sorunlar yaşanıyor.... umarimki ustalarımız bu kunuda duyarlı olurlar...teşekkürler. saygılarımla....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

FTP den girip yeni 2.11 yazılımını yükleyebilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu formda emegi gecen bütün ustalara verdikleri bilgiler icin tesekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ftp indirmiyor nereden alabilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kalipso22 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ftp indirmiyor nereden alabilirim
    Değerli arkadaşım burdan Yazılım için: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılımı indir( files ) dosyasını USB ye kopyalayın ,
    cihazdaki USB girişine takınız ve elektrik fişini takarak bekleyiniz.
    Yazılım otomatik yüklenecektir.

Yazılım yükledikten sonra Fabrika Ayarlarından sıfırlayınız.
    Cihaz açıldığında menü ....
    Eğlence menüsü ...
    Ağ Ayarı....
    VFTP...
    Kırmızıya basın 19500-Ver: içine girin son yazılım olan 2.18 içine girin yazılımı yükleyin tekrar fabrika ayarlarına dönün yukardaki uygulamaları uygulayın kanal listesini indirebilirsiniz.

Daha sonra Uzaktan Kumanda üzerinde

( F1 000 ) yapıyorsunuz.

Tekrar Menüden ...Server Ayarları .... içine gidipyalnızca F1 yapıyorsunuz ..Varsayılan serverler ile değiştirmek istiyormusunuz sorusunu Ewet yapın ve Ok leyin ..exit ile çıkın ..Değişen bilgileri kayıt etmek istiyormusunuz ...Evet Yapın ve Ok leyin.

Cihazınızın IP alıp almadığını kontrol edin ...Eğer IP almışsa 2-3 dakka bekleyiniz.Sistem devreye gidecektir.

Emu aktif : F1 000
    Fabrika ( master ) şifre : 9876

önwmli arkadaşım yukarıdaki işlemleri uygulamadan önce ücretli serveriniz bilgilerinizi bir yere kayıt edin yazılım atıldıktan sonra silinir bilgin olsun

cihazınızın fabrika çıkışlı free serveriniz var ise yazılım yükledikten sonra silinmez serveriniz çalışmas sa

Tekrar Menüden ...Server Ayarları .... içine gidipyalnızca F1 yapıyorsunuz ..Varsayılan serverler ile değiştirmek istiyormusunuz sorusunu Ewet yapın ve Ok leyin ..exit ile çıkın ..Değişen bilgileri kayıt etmek istiyormusunuz ...Evet Yapın ve Ok leyin. selametle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkler ellerinizw sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merci

Kullanıcı Bilgi Menüsü

her kese selamlar benim cihaz amstrad 19500 hd youtube calışmıyo.yazılım v.2.22 bilgisi olan varsa sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

numbai yardım edermisin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mrb arkadaşım ben yazılım olarak 2.21 kullanıyorum youtube bendede çalışmıyor. 2.22 olan yazılımı yüklemeni tavsiye etmem çünkü makina kararsız çalışıyo vede kumanda çok geç algılıyo. ben yüklemiştim tekrar 2.21 e geri dönmek zorunda kaldım....sanırım yazılımsal olarak bir sıkıntı var youtubede ...saygılar....

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri