Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Samsung Smart TV Sinema İzleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı necati11 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kayıt işlemini yapamamıştım fakat hallettim.çok güzel bir uygulama.3 d görüntüler süper.
    usta hangi 3d görüntüler? bende giriyorum oraya ama filmler hd değilki? 3 d ye çevirsen bile derinlik olmuyor. hd lerdeki gibi değil yani oradaki filmler.

ayrıca o smart hub la ilgili birkaç şeyi sıralayayım da almak isteyenler öyle benim gibi herşeyi toz pembe zannedip almasın...

3 hafta olmadı sanırım alalı. samsung plazma aldım -ps51e551 (volkan o kadar uyardı plazma için panasonic ten şaşma diye ama gaza geldik, oldu bikere. aldık yani)

haa öyle görüntü ile ilgili sıkıntı yok. görüntü mükemmel. 3d gene anlatılacak gibi değil. avatar ı seyrede seyrede doyamadık. acayip bişey bu 3 d.

fakat internetten film izlerim diye internet (smart tv özelliği) arıyorsan , boşuna arama kanser olursun.... sadece laptopunu tv ye bağlayacak hdmı girişi olan bir tv al yeter sana... laptopla ayarla filmi+tak kabloyu= seyret. rahat rahat... yoksa o kumanda ile yazmak bir dert, (hele web brovsera yazmak kara bela) video nun açılmaması başka bir dert birde açılıpta 5 sn. gösterip 30 sn. bekletmesi intihar sebebi. yahu web browserdan you tuba girip binbir zahmetle videoları çatır çatır açıyor tv, fakat you tube nin diğer uygulamasından girince (-ki burası daha bir kolay uygulama) açmıyor arkadaş...3 haftadır çözebilmek için göbeğim çatladı. samsungu kaçkere aradım bana "youtube farklı bir şirket orası ile görüşün" diyor. be adam satarken youtube yi gösteriyordun bana dememe rağmen sonuç alamadım...
    yanlız hanım dizilerden birinin tüm sezonlarını kesintisiz izlemiş. onada hayret ettim. sadece dizilerde mi sorunsuz çalışıyor acaba?

iyi taraflarından bir diğer kısmıda harici hard diski takınca şak diye açıyor içini. ne var ne yok gösteriyor. ama ".mov" uzantılıları açmıyor. kayınpederim kamerası vardı. görüntüleri convert ederek açabilmiştim.

sormak isteyen varsa sorsun. bildiklerimi söyleyeyim...(bu arada bacanakta panasonic var. onun youtube undada sorun varmış. oda son zamanlar açmamaya başlamış. ):49:

almayı düşünenlerin bilgisine.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ahd ettim...paylaşıcam heryerde...
    samsungun youtube uygulamasını açmaması sorununa duyarsız kalması çileden çıkardı beni...
    samsung tv alırken (smart) sorun çıktığında verecekleri desteği düşünün.
    adamlara yolladığım sorun maili; ve verdikleri cevap... (soru altta, cevap yukarıda)

Sayın Osman Bargan,

Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur.

Samsung Electronics olarak üçüncü sahıs uygulamalara destek aktarılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Samsung Electronics Turkiye
    Müşteri Hizmetleri

Bu sayfadaki bilgiler bütün ihtiyaçlarıma cevap veriyor.

Kat?l?yorum 5
    4
    3
    2
    1

Kat?lm?yorum

* Bu e-postaya lütfen cevap vermeyiniz. Bu e-posta sadece
    sistemden gönderilen mesajlar için oluşturulmuştur.
    * Eğer bu cevabın yeterli olmadığını düşünüyorsanız, lütfen buraya tıklayın.

* Başka bir ürünle ilgili sorunuz için lütfen burayı tıklayın.

merhaba. online yardım ile iki kez görüştüm ama yardımcı olamadılar yada olmadılar. ps51e551 aldım.alalı 3 hafta oldu sanırım. youtube nin uygulamasından videoları açamıyorum. güncelledim olmadı.sildim tekrar yükledim gene olmadı. geçen akşam 1-1,5 saat lik süre içinde oynattı neyi açtı isem.ama sonrasında yine eskisi gibi açmıyor. sadece bekletiyor. şimdi bunu hem telefonla hemde online olarak destek hattınıza bildiriyorum uygulama farklı firma olduğundan destek veremiyoruz diyorlar...kardeşim ben bu tv yi alırken ballandıra ballandıra smart hub,youtube yi anlattınmı bana? anlattın...şimdi ben malı aldım nasıl böyle söylersin? smart hubu siz güncelliyorsunuz. uygulamaların güncel halini ne şekilde youtube dan alıyorsanız söyleyin onlara halledin sorunumu? uygulamayı kullanamıyorum. bana tv yi alırken ballandıra ballandıra anlattığınız youtube uygulamasını kullanamıyorum. ayıptır yaa böyle ilgisiz kalmanız...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri