Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: sunny 9050 mr - kaon ksc-620R2 benzerliği

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sunny 9050 mr - kaon ksc-620R2 benzerliği

merhaba arkadaşlar

Sunny 9050 mr cihazımın ( Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ), İnternette emulu benzer başka cihaza ait yazılımı bulabilmek amacıyla araştırırken, bu cihaza kasa ve özellik olarak çok benzeyen, ([url=http://www.sat-receiver-world.com/producer/kaon/kaon-ksc-620-r2.html) işlemcisi de aynı (Sti 5518 X 2) multiroom özelliği olan, KAON KSC-620R2 cihazı ile ilgili yazılım, emu bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.
    Konu facan tarafından (22-02-2012 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konuyu bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Cihaza farklı yazılım yükledim uydu sinyali almıyor. Orjinalini yükleyemiyorum.
    Orjinal yazılımlar sitelerde var ancak kup 240 seçmediği için yükleyemiyorum yardım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sunny 9050 mr orjinal yazılıma dönmek.

Orjinal yazılımı yükledim.şöyleki;

-kup 230 ile boot loader bl-0.6.1.9v0 yükledim,
    -kup 230 ile convert boot 2 sunny. bin yükledim.
    -kup 230 ile orjinal yazılım seçildi, tam aktif değilken mause seçilip, space tıkladım engineer modu na geçti ve sonuçta yüklendi.

işlemleri sıra ile yaptım zira;"bl-0.6.1.9v0" veya "convert boot 2 sunny. bin" hangisinin faydalı olduğunu bilmiyorum.

Ama kaon KSC-620 R2 nin yazılımı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yazılımının numarasının ne olduğunu aktarmasını rica ediyorum. Zira 9050 nin emulu yazılımı yok, belki kaon un vardır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri