Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Arkadaþlar selam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Arkadaþlar selam

Arkadaþlar siteye girmeðeli 5sene olmuþtur beni eskiler tanýr burdan hepinize selâm ðönderiyorum hepinize uzun ömür saðlýk diliyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eski dostlarýn geri gelmesi sevindirici hoþgeldin @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. nerelerdeydiniz ne yaptýnýz 5 sene içinde siz bir ara mod dunuz diye hatýrlýyorum ben uydu zamanlarýn populer oldugu donemlerde
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Eski dostlarýn geri gelmesi sevindirici hoþgeldin @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. nerelerdeydiniz ne yaptýnýz 5 sene içinde siz bir ara mod dunuz diye hatýrlýyorum ben uydu zamanlarýn populer oldugu donemlerde
    Gün geçtikce insanda merak kalmýyor o zamanlar uydudan paylaþým yapan ciyazlar vardý þifreli kanallari çözuyordu ve bunlarýn hepsi bitti cccam bunlarda bitti þimdi bakýyorsun iptv var çanak gereði duymadan bütün yayýnlar hepsi çýkýyor zamanla hersey geliþiyor bu arada oðlum büyüdü niþan yaptim günler böyle geçiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý muslum-baba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Gün geçtikce insanda merak kalmýyor o zamanlar uydudan paylaþým yapan ciyazlar vardý þifreli kanallari çözuyordu ve bunlarýn hepsi bitti cccam bunlarda bitti þimdi bakýyorsun iptv var çanak gereði duymadan bütün yayýnlar hepsi çýkýyor zamanla hersey geliþiyor bu arada oðlum büyüdü niþan yaptim günler böyle geçiyor
    Cok haklýsýnýz muslum-baba allah mutlu mesut etsin iptv cýktý herþey deðiþti ben bile artýk uydu kanallarýna bakmýyorum forumda guncelledigim iptv listem var hobim su anda o tum kanallar elimizin altýnda canak cevirme yok o yok bu yok eski merak kalmadý þimdi herkes netflix youtbe ve sosyal medyada artýk eski forumlardan ayakta kalan cok fazla sitede kalmadý
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Gerçeði söylemek gerekirse merak kalmadi býrak izlemeði zaman bulamýyorsun tv izlemeðe

Kullanýcý Bilgi Menüsü

muslum-baba hoþgeldin seni eskiler çok iyi tanýr özletin kendini
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hoþgeldin ustam paylaþýmlarýný özledik ayný dert bende,de var çocuklar büyüyünce böyle oluyor ben birini evlendirdim ama biri daha var daha üniversitede okuyor 2 yýl bitti daha 2 yýl var allah herkesin yardýmcýsý olsun bu iþler zor hayýrlý insanlarla karþýlaþtýrsýn rabbim saðlýcakla.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý osmanke Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hoþgeldin ustam paylaþýmlarýný özledik ayný dert bende,de var çocuklar büyüyünce böyle oluyor ben birini evlendirdim ama biri daha var daha üniversitede okuyor 2 yýl bitti daha 2 yýl var allah herkesin yardýmcýsý olsun bu iþler zor hayýrlý insanlarla karþýlaþtýrsýn rabbim saðlýcakla.
    Allah ilk önce saðlýk versin gerisi gelir saol teþekkür ederim

- - - Mesaj Birleþtirilmiþtir - - -

Alýntý cafi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    muslum-baba hoþgeldin seni eskiler çok iyi tanýr özletin kendini
    Cafi dostum arkadaþým nasýlsýn Iyimisin allah iyilik versin seni görmekte güzel yýllar geçiyor fazla merakta kalmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý muslum-baba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar siteye girmeðeli 5sene olmuþtur beni eskiler tanýr burdan hepinize selâm ðönderiyorum hepinize uzun ömür saðlýk diliyorum
    aleyküm selam arkadaþým...çocuklarýn baba,babalarýn dede,dedelerinde toprak olup bir döngünün yaþandýðý þu dünyada bir selamýn birtebessüm ve hal hatýr sormanýn nekadar deðer taþýyýp insan olmanýn en büyük faziletlerinden biri olduðunu sizin vesilenizle tekrar hatýrlamýþ olduk...þehirlerin mahalle ve köylerin hýzla deyiþip monotonlaþtýðý günümüzde forumlarýn deyiþmemesi kaçýnýlmaz...eski tat tuz yoðunluðun kalmadýðý uydu bazlý sitelerde siz gibi eski arkadaþlarý görmek selamýný alýp merhaba demek 5 yýl aradan sonra güzel bir baþlangýç....siz ve ailenize saðlýk sýhhat oðlunuza mutluluk temennilerimle selamlar arkadaþým...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tekrar hosgeldin muslum baba

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri