Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Windows 8 rekor kırdı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Windows 8 rekor kırdı

Microsoft tarafından Twitterda duyurulan bu haber, aslında beklenen bir gelişmeydi. Windows 8′in son sürümü "Tüketici Önizleme" olarak adlandırılsa da aslında son Windows 8′in bir beta sürümü. Windows 8′i denemek istiyorsanız ve sisteminizin yeterli olup olmadığından emin değilseniz aşağıdaki sistem gereksinimlerini gözden geçirebilirsiniz. Windows 7′yi çalıştıran bir sistemin Windows 8′i de çalıştıracağı söyleniyor.

- 1 GHz veya daha hızlı işlemci

- 1 GB RAM (32-bit) veya 2 GB RAM (64-bit)

- 16 GB sabit disk alanı (32-bit) veya 20 GB (64-bit)

- DirectX 9 grafik birimi, WDDM 1.0 veya daha üzeri sürücü

- En az 1024×768 çözünürlük

Dokunmatik özellikleri kullanabilmek için, dokunmatik ekrana sahip bir PC'ye sahip olmanız gerekiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgi için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben yenilikleri seven biri olduğum için direk geçicem.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bi alışberiş magazasında d oknmatik ekran windows işlwetim sistemi gördüm.hayet hoştu.ekrana dokunarak işlem yapılıyodu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri