Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Cok acil yardima ihtiyacim var!!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Cok acil yardima ihtiyacim var!!!!

arkadaslar dreamboxoptiflasher la imeg attim reciver acilmiyor ne yaparsam yapayim recivere giremiyorum flashwizardla girmewye calisiyorum bana ip yanlis diyor halbuki dogru ip veriyorum yoksa ip mi deyisti nasil yine ip den cihaza gire bilirim dreambox 500s lütfen yardim babalar
    not reciverim sadece yesil isi yaniyor ama signal filan yok televizyonda göstermiyor yani sadece yesil isik acik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Değerli kardeşim. verdiğim linkte güzel anlatımla ciahzına rs 232 ile indirdiğin loder ile aşağıda vereceğim yazlımı at. ciahz açılır ve ondan sonra ip ile bağlanıp başka bir image atarsın cihaz eski halini alır. ancak eğer serverin varda yedeğin yoksa server gitmiş demektir. eğer serverin varsa cihazına atarın. Burdan loderi ve yükleme şeklini incele. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. .

Bu da yazılım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart usta

tesek. ederim ama ne ip le dreame girebiliyorum nede kabloyla reciver den cit gelmiyor bilgisayara ne kabloyla nede ip le cihazin bir yerinde düyme yokmu reset etsek komik olacak ama sorayim dedim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım elinde bu rs 232 kablon yoksa zaten ciahzına anlatılan şekilde yükeleme yapazsın. verdiğim linkteki loderle yüklesen zaten ip nosuna gerek kalmaz. eğer biraz anlamıyorsan zaten yapamazsın bire bilene yaptırman lazım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart tesk

tesk usta benim rs kablosu bozukmus tah demin aldim yenisini simdi verdiyin linkte ki gibi yapiyorum boxa yüklüyor imeg cok sagol babalar gibi:45:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri