Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/11 12345678910 ... SonSon
108 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Android Telefonunuz Türkçe Konuþsun, Mesajlarý,Mailleri,Kitaplarý Türkçe okusun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Android Telefonunuz Türkçe Konuþsun, Mesajlarý,Mailleri,Kitaplarý Türkçe okusun

Svox, Türkçe eklenti ve Mood Reader Pro ile android telefonumz e kitaplarý türkçe olarak okuyor. mesajlarý türkçe haber veriyor. alarýmý türkçe çalýþýyor. Türkçe söylüyorum mesajý larý türkçe kendisi yazýyor kendi telefonumda kullanýyorum çok güzel bir özellik. Nasýl yapýlacaðýný kýsaca anlatacaðým.

1- Önce Türkçe eklentiyi kurun ve çalýþtýrýn,
    2- Sonra svox ses motorunu kurun
    3- Kurduktan sonra ayarlardan,voice input &output-->text to speech settings e Default engine den Svox Classic TTS yi seçeceksiniz.
    bu ayar sayfasýnýn altýnda da Svox Classic TTS kutucuðunu iþaretleyin.
    4. Adýmda gelem mesajlar ve mailler ve alarmý okumasý için talktome programýný kuruyoruz. Talktome ayarlarýný nasýl yapacaðýmýzý alttaki resimlerden görebilirsiniz.
    5. Adýmda MoonReaderPro programýný kurarak e kitaplarý açýp sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Þimdi Android telefonunuzun zevkini çýkarýn..
    Konu gacvokem tarafýndan (12-03-2012 Saat 22:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çok güzel denicem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Güzle

Nedicem bakalým çalýþýyormu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþk......

Kullanýcý Bilgi Menüsü

gacvokem usta öncelikle ellerine saðlýk güzel bir programa benziyor.resimlerin boyutu çok küçük yazýlar hiç okunmuyor,ben okuyamadým doðrusu.daha büyük resimler ekleyebilirmisin.bir türlü uygulama yapamadým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eee nede olsa androit telefon. size sürpriz gibi gelmesin ilerde dünyayý androitler yönetecek hazýr olun. emek için teþekkür ederim. ha bu arada benim bildiðim bu androit telefonlar kendi yazýlýmlarýný internetten otomatik indirip yazýlýmý yüklüyorlarmýþ doðrumu?=
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    eee nede olsa androit telefon. size sürpriz gibi gelmesin ilerde dünyayý androitler yönetecek hazýr olun. emek için teþekkür ederim. ha bu arada benim bildiðim bu androit telefonlar kendi yazýlýmlarýný internetten otomatik indirip yazýlýmý yüklüyorlarmýþ doðrumu?=
    evet doðru.android telefonlar yazýlýmlarý kendisi indiriyor.ben htc evo 3D kullanýyorum.bizim için en son versiyon olan ice cream sandvich 4.0 versiyonu yýl sonuna doðru gelecekmiþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekürler

Sayfa 1/11 12345678910 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri