Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: REDLİNE TWİN DONGLE İÇİN TÜM Bilgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeni yazılım verildi datası astra 1g ve helssat ama astra 1 g daha sağlıklı ve güzel burdan indirin ve 2.ci borda atın Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dost üşenmedim,bugün gidiş-geliş 200Km.yol katettim ve yeni 2.tuner yazılımını yüklettim.Henüz deneyemedim;çünkü ev halkı bu saatte halâ ayakta.Kurulu 39° data antenim var.Ama duyumlarıma göre bu data kaynağı yakında iptal edilecek ve sadece Astra 1G hizmet verecekmiş.Şu an iki uydu da aktif durumda.Keşke böyle kalsaydı.Redline'ye teşekkürler;bizi fazla bekletmedi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Öncelikle yeni yazılım için emek verenlere teşekkür ederim,
    Gece geç saatlerde de olsa yeni paylaşım yazılımını test ettim.Sizlere aktarmak istedim.Hemen hatırlatayım data antenim halâ Hellesat 39° dir.
    Önceki yazılıma göre kanal açılışları geç.Bu durum paketler arası geçişlerdeolduğu kadar aynı paket içindeki kanalların açılmasında da aynı.Açılan kanal sayısı önceki yazılıma göre oldukça az.Zamanla yine artabilir. Uydudan paylaşım alanlar adına,unutulmadığımız için teşekkürler.Ama bu haliyle bu paylaşım izlenemez.Zira o kadar çok donuyor ki,sabredene aşk olsun!"Dostlar alış-verişte görsünler" misali bir yazılım bu.İnşallah yanılıyorum.Ama iyimserim,umudumu kesmedim!..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

satsaharing code yazan yerdeki codeler ne olacak acaba resetlemiş benim makina bunları

birde hangi uydudan % kaç sinyal ile datalar düzgün alıyor

saygılar
    Konu zedmcluger tarafından (08-06-2012 Saat 01:53 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazım hatası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dost,cihazının modelini bilmiyorum,ama kodeclerle ne işin var?Uydudan aldığın data ile kanallar açılıyor.Ben datayı Hellesat 39° den %63 sinyalle alıyorum.Dün akşam oldukça iyiydi.Kanallar FTA gibi açılıyordu.İnşallah böyle devam eder.Sadece SKY kanalları biraz geç açılıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

resultürk astra 1 g dene pişman olmazsın açılan çok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ukusat arkadasım deta 31,5 astra ayrlarsam hangi frenkasın sinyalı iyi olmalıki deta sorunsuz alyım yardımın icin simdiden tşk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ukusat Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    resultürk astra 1 g dene pişman olmazsın açılan çok
    Teşekkür ederim dost,tembelliğimi yenebilirsem yarın Astra 1/G yi denerim.Aslında Nilesat 7° W uydusunu da Astra 19° E ye çevirmek istiyordum.Bu uydu sadece arab kanalları ile dolu.Şifreli kanalı da yok sayılır.Görelim bakalım yeni uydularda ne var,yeni data uydusu nasıl.?..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dost,cihazının modelini bilmiyorum,ama kodeclerle ne işin var?Uydudan aldığın data ile kanallar açılıyor.Ben datayı Hellesat 39° den %63 sinyalle alıyorum.Dün akşam oldukça iyiydi.Kanallar FTA gibi açılıyordu.İnşallah böyle devam eder.Sadece SKY kanalları biraz geç açılıyor.
    gelişmiş ayarların içinseki satsahring code var orda 0908 le başlayanbir codde var

cihaz br 1000 x ftas usb

ayrıca bu çip hikayesi bende yok değiştirmedim yani yine de bu data olayı oluyor dimi daha önce kullanıyordum çünkü 2 ay öncesine kadar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Zedmcluger,sayın arkadaşım eger paylaşım chipinin süresi dolmuşsa,data alması kanal açması için yeterli olmaz.Değil 2 ay öncesi,bir gün önce bile açıyor olsa,süresi dolduğunda yayın almaz oluyor.Öncelikle serviste kontrol ettir,olmazsa chipi yeniletmek zorundasın.Esen kal!...

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri