Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: REDLÝNE TWÝN DONGLE ÝÇÝN TÜM Bilgiler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýki gün önce Redline servise uðrayýp W3'ün uydu paylaþýmýnda ne kadar stabil olduðunu sordum,eðer düzenli bir veri akýþý varsa ve yayýnlar donmasýz izlenebiliyorsa ben de Hellesattan W3' e geçmek istediðimi belirttim.Bana verdikleri yanýt:Biz W3 ten randýman alamadýk,tekrar Hellesat'a döndük.Siz anteninizi bozmayýn dediler.
    Her yere bir anteni konumlandýrmak uygun olmayabilir.Bu özel bir durum da olabilir.Siz yine de anteninizin ayarlarýný kontrol edin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dongle yazýlýmý nedir ne iþe yarar bu dongle makinemda varmý yada ayrý olarak mý alacam... redlina b r5000 hd makinam bu .. v3 den data yada helas daki data paylaþýmý paralýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayýn kubilaysa,cihazýný yakýndan tanýmýyorum.Ama twin tunerli (iki tuner) ise,cihaza ikinci tuner için yazýlýmý atýnca Hotbird 13°- Astra 19.2° doðu uydularý ve Nilesat 7°W uydusundan yüzden fazla þifreli kanalý izleme olanaðý verir.Twin tuner deðilse bile cihazýna twinkart montajý için yer býrakýlmýþtýr.Ayrýca BR serileri twinprotokolü de desteklediði için baðýmsýz bir dongle aparatý da kullanabilirsin.Forumu incelersen,özellikleUmut 55 arkadaþýn mesajlarýna bakarsan yeterli bilgiye ulaþýrsýn.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

peki arkadaþlar w3 den datalar ne zaman gelecek acaba bilgisi olan varmý cihaz redline br 1000 x twin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

nezaman yazýlým indireceðiz her seferinde mesaj at diyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ellerine saglik

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þuandetayýnerdenalýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cevapver

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Redline twin modülle hotbird'deki kanallar açýyormu? 3-4 gündür kanallar yokta.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kemancý14 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Redline twin modülle hotbird'deki kanallar açýyormu? 3-4 gündür kanallar yokta.
    Maalesef hayýr,arkadaþým.Her yeni yazýlým deðiþiminde bu aksama hep yaþanýr.Þimdi de öyle oldu,yeni yazýlým verildi,data çalýþmaz oldu.Yeni yazýlýmý yüklemeden de çalýþmayacak.Bende de yetenek yok,cihaz servise gitmek zorunda.Ýþin kötü tarafý;ben de servisten 100Km.uzaktayým.

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri