Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/4 ÝlkÝlk 1234
36 sonuçtan 31 ile 36 arasý

Konu: REDLÝNE TWÝN DONGLE ÝÇÝN TÜM Bilgiler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rselturk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Zedmcluger,sayýn arkadaþým eger paylaþým chipinin süresi dolmuþsa,data almasý kanal açmasý için yeterli olmaz.Deðil 2 ay öncesi,bir gün önce bile açýyor olsa,süresi dolduðunda yayýn almaz oluyor.Öncelikle serviste kontrol ettir,olmazsa chipi yeniletmek zorundasýn.Esen kal!...
    þu geliþmiþ ayarlar içindeki satsharing code yazan yerdeki 0908 le baþlayan codeler ne br 1000 x fta usb cihaz o codeleri yzsýðýmda cihazý öyle deneyeceðim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Forum da bÖyleÞeylerÝn paylaÞilmasi bence Çok gÜzel arkadaÞlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zedmcluger Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    þu geliþmiþ ayarlar içindeki satsharing code yazan yerdeki 0908 le baþlayan codeler ne br 1000 x fta usb cihaz o codeleri yzsýðýmda cihazý öyle deneyeceðim
    Dost mesajýný çok geç gördüm,özür dilerim.Senin cihazdaki Codecleri bilmiyorum:Benim CS100XT'te satsharing'i Ok demek yetiyor.Cihazý olan bir dost mutlaka yanýtlar.Bu kadar geç görüp,geç yanýtladýðým için tekrar özür dostum.Esenlikler dilerim!.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yený yazýlým o*** hellasat

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Redline twin cihazlarda uydudan Kanallar Hizmette mi ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

thank youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Sayfa 4/4 ÝlkÝlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri