Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
36 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: REDLÝNE TWÝN DONGLE ÝÇÝN TÜM Bilgiler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

REDLÝNE TWÝN DONGLE ÝÇÝN TÜM Bilgiler

12-01-2012 TARÝHLÝ YENÝ HELLASAT VE ATLANTÝC

DATA YAZILIMI

Twin Dongle
    Twin Dongle Yazýlýmlarý

Loader _V1.0.6_20081218_1700 (15.11.2011)

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Yazýlým (744-kb) (02.02.2012)

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

ALINTIDIR TEÞEKKUR EDERÝZ
    Konu Simba tarafýndan (24-03-2012 Saat 21:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylaþým için saolasýn bu donglenin rs232 baðlantýlar nasýl acaba

saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

beynine saðlýk çok qüzel bir yazýlým .)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Baðýmsýz bir dongle aparatý þeklinde deðilde,(multýbox gibi) cihaza monteli bir twinkart þeklindeyse rs 232 giriþi yoktur.Ozaman Br ve T modelleri gibi usb giriþi olan cihazlara geçici monte edilerek yazýlým yüklenir,sonra da tekrar çözülerek eski haline getirilir.Bu iþlem de ancak servislerde yapýlýr.Bilginiz olsun!..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rselturk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Baðýmsýz bir dongle aparatý þeklinde deðilde,(multýbox gibi) cihaza monteli bir twinkart þeklindeyse rs 232 giriþi yoktur.Ozaman Br ve T modelleri gibi usb giriþi olan cihazlara geçici monte edilerek yazýlým yüklenir,sonra da tekrar çözülerek eski haline getirilir.Bu iþlem de ancak servislerde yapýlýr.Bilginiz olsun!..
    Teþekkurler açýklama için ben yanlýþ anladým konuyu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam illaki servis mi gerekir ha son kullanýcý için ayrý mesele ama ben 20 yýldýr elektronik ve 10 yýldýr da uydu iþi ile uðraþýyorum benim gibiler için nasýl bir yol izlenir araþtýrsam bulurum neden loaderide var burda benim anlamadýðým nokta burda

saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayýn zedmcluger,deneyimi olanlar elbette yapar!Ben sadece kendim gibi beceriksizler ve deneyimi olmayanlar için yazdým.Nasýl yapýldýðýný serviste izlediðim için bir uyarýda bulunayým istedim.Dongle yazýlýmý,normal yazýlým gibi atýlmýyor.Bu söylediklerim sadece CS serileri için.Br ve T serilerine yazýlým atmada zaten sorun yok.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bu yazýlým br serisinde 2. yazýlým olarak atabilirmiyiz birde ben datayý w3 den alýyorum acaba w3 için uygun bir yazýlým mý çünkü kanallarým yaklaþýk 2 günden bu yana açmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý AB76468 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar bu yazýlým br serisinde 2. yazýlým olarak atabilirmiyiz birde ben datayý w3 den alýyorum acaba w3 için uygun bir yazýlým mý çünkü kanallarým yaklaþýk 2 günden bu yana açmýyor
    Arkadaþým öncelikle paylaþým chipnin süresinin dolup dolmadýðýna bak.Evet kanallarýn açýlmasýnda sorun var,ama bu hepten yok anlamýna gelmez! Forumlarda dolaþan dongle yazýlýmý zaten üç uydulu bir yazýlým.W3 için de uygundur.2.yazýlým olarak atabilirsin.Kolaygelsin...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben cihazýn chipini deðiþtireli 8 ay kadar oldu zannedersem kanallar bir haftaya kadar acýlýyordu ancak ben bir haftadan bu yana açmýyor

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri